Warner Bros. presunuli premiéru Wonder Woman

Žijeme v časoch, kedy dodržanie premiéry filmu sa stáva problematickou záležitosťou. Našťastie pre film o Wonder Woman to neplatí. Keď sa povie “presunutie dátumu premiéry”, takmer vždy jedná o zápornú záležitosť, keďže finálny zostrih ešte nie je úplné dokončený a nikto nechce do sveta pustiť “nekompletný film”. Potom prichádza oznámenie neplánovaného posunutia (viď. Gambit), čo nedočkavých divákov a najmä nás fanúšikov komiksu (pokiaľ sa ide o snímok s komiksovou predlohou) dokáže nemilo prekvapiť. Ale tu si pre nás DC a Warner Bros. pripravili veľmi zaujímavé prekvapenie.

Z plánovanej premiéry 23. júna 2017 sa nový dátum zmenil na 1. jún 2017, čo znamená 2 týždňový posun oproti pôvodnému dátumu premiéry. Okrem toho sa von dostali ďalšie dátumy premiér DC filmov, a to konkrétne 6.október 2017, 5.október 2018 a 1.november 2019. Doposiaľ ku daným dátumom neboli pridelené názvy snímkov, ale v prípade ich oficiálneho priradenia Vás o tom budeme určite informovať. Všetky premiéry komisových filmov si môžete pozrieť v našom prehľade.

Zdroj: comicbookresources.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Obsadenie Captain Marvel víta ďalšiu posilu vo forme DeWandy Wise!

Od oznámenia obsadenia DeWandy Wise do filmu Captain Marvel ubehla nejaká tá chvíľa, no aspoň …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *