Warner Bros. presunuli premiéru Wonder Woman

Žijeme v časoch, kedy dodržanie premiéry filmu sa stáva problematickou záležitosťou. Našťastie pre film o Wonder Woman to neplatí. Keď sa povie “presunutie dátumu premiéry”, takmer vždy jedná o zápornú záležitosť, keďže finálny zostrih ešte nie je úplné dokončený a nikto nechce do sveta pustiť “nekompletný film”. Potom prichádza oznámenie neplánovaného posunutia (viď. Gambit), čo nedočkavých divákov a najmä nás fanúšikov komiksu (pokiaľ sa ide o snímok s komiksovou predlohou) dokáže nemilo prekvapiť. Ale tu si pre nás DC a Warner Bros. pripravili veľmi zaujímavé prekvapenie.

Z plánovanej premiéry 23. júna 2017 sa nový dátum zmenil na 1. jún 2017, čo znamená 2 týždňový posun oproti pôvodnému dátumu premiéry. Okrem toho sa von dostali ďalšie dátumy premiér DC filmov, a to konkrétne 6.október 2017, 5.október 2018 a 1.november 2019. Doposiaľ ku daným dátumom neboli pridelené názvy snímkov, ale v prípade ich oficiálneho priradenia Vás o tom budeme určite informovať. Všetky premiéry komisových filmov si môžete pozrieť v našom prehľade.

Viac:  Trailer filmu Star Wars: The Last Jedi odhalil niečo viac z príbehu!

Zdroj: comicbookresources.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Justice League prichádza opäť s mimoriadnym trailerom!

Už takmer o mesiac sa Justice League premiérovo predstaví v našich kinách, no ešte predtým …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *