Willem Dafoe bude účinkovať v Justice League!

Ostrieľaný herec Willem Dafoe svoje herecké spektrum rozširuje o ďalšiu rolu v komiksovom titule, tentokrát sa jedná o Justice League.Naposledy sme ho mali možnosť vidieť napríklad v Johnovi Wickovi, či Grandhoteli Budapešť, ale herec jednoznačne neotáľa a aj napriek svojmu vyššiemu veku pokračuje v účinkovaní vo veľkých tituloch, čo je v tomto prípade Justice League, kde sa pravdepodobne stretne so svojim bývalým kolegom zo Spider-Mana Sama Raimiho J.K.Simmonsom (ktorého ste naposledy mohli vidieť napríklad vo filme Whiplash) a ten si tam zahrá legendárneho detektíva Jamesa Gordona. V spomínanom Spider-Manovi si zahral jedného z úhlavných nepriateľov pavúčieho muža, teda Goblina.

Spider-ManGreenGoblin1

Zatiaľ čo postavou J.K.Simmonsa sme si istí, tak o postave Dafoeho v Justice League nemáme ani poňatia, pretože doposiaľ zverejnené informácie ani náhodou neukazujú prstom na konkrétnu postavu, ale má sa jednať o kladnú postavu, ktorá zohrá svoju rolu v oboch dieloch Justice League, čo môže naznačovať aj jej určitú dôležitosť. Dafoeho sme videli hrať toľko záporných postáv, že je dobré ho vidieť obohacovať si svoje komiksové účinkovanie o jednu kladnú postavu.

willem-dafo-justice-league

Do premiéry Justice League ostáva ešte dosť času, tak snáď sa Dafoeho postavu dozvieme ešte predtým, prinajhoršom až na veľkom plátne 17. novembra 2017.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.