Začalo sa natáčanie snímku The Avengers: Infinity War?!

Pár týždňov dozadu bratia Russovci (Winter Soldier, Civil War) uverejnili a nasledovne zmazali fotku miesta natáčania The Avengers: Infinity War, čo viedlo k viacerým špekuláciám, no teraz pravdepodobne poznáme dôvod tohto činu. Síce znamenie v titule „?!“ neznie príliš dôveryhodne, ale to ani nemá tak znieť, pretože túto informáciu sme sa dozvedeli len pár dní dozadu od fanúšika, ktorý vraj zahliadol viacerých hercov na pľaci, obsadených v Infinity War, čo môže viesť k potvrdeniu tejto teórie.  Aj napriek tomu, že to nie je nejako zdokumentované, tak môžeme hovoriť o relatívne dôveryhodnom zdroji, keďže tieto správy pochádzajú z účtu „Atlanta Filming„, kde sa môžete dozvedieť napríklad miesta natáčania rôznych snímkov ako remake Jumanji, ďalej Hangman(v hlavnej úlohe Karl Urban) a v neposlednom rade aj Infinity War.

Ako ste sa za tie roky mohli dozvedieť, tak Atlanta je jedno z najobľúbenejších lokalít na natáčanie v USA, čo značne potvrdzuje práve tento účet. Informácie sú miestami pekne porozhadzované, no pokiaľ hľadáte, tak nájdete. Snáď sa dozvieme oficiálne informácie už čoskoro.

Tretí Avengers film uvidíme 4. mája 2018.

Zdroj: cosmicbooknews.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.