Zack Snyder odstupuje z postu režiséra Justice League

Zack Snyder odstupuje z postu režiséra Justice League z rodinných dôvodov. Film je už v ďalekých štádiách post-produkcie, keďže samotná produkcia sa skončila dlhé mesiace dozadu, ale táto správa prišla ako blesk z jasného neba. Niekomu odľahlo, ale drvivá väčšina ako fanúšikov, tak aj bežných divákov súcití so Snyderom a jeho rozhodnutie plne chápe. V marci tohto roku jeho dcéra spáchala samovraždu a Snyder spolu s jeho rodinou to držali v tajnosti, aby mohli smútiť za žiarami reflektorov. Síce teraz to už vyšlo na povrch, ale Snyder poskytol fanúšikom dôvod svojho odchodu, a to si veľmi ceníme:

Myslel som si, že vrátením sa do práce pocítim akúsi úľavu, iba sa do toho ponorím a uvidím, či toto je tá cesta, ktorou sa cez to dostanem. Požiadavky na túto prácu sú pekne intenzívne. Všetko vás pohlcuje. A v posledných dvoch mesiacoch som dospel k tomuto záveru. Rozhodol som sa, že odstúpim z prác na filme a budem sa venovať svojej rodine, ktorá ma naozaj potrebuje. Všetci to majú ťažké a ja som na tom rovnako.

Na jeho miesto nastúpi Joss Whedon, ktorý sa postaral o prvé dva diely Avengerov, a tak sa nemusíme obávať, že bude mať problémy s dokončovaním prác na takomto obrovskom filme. V post-produkcii Justice League sa štáb momentálne nachádza v štádiu „reshoots“(opätovné natočenie určitých scén, ale iným spôsobom) a píše sa, že sú už aj napísané, a tak Whedon môže pokračovať v realizácii Snyderovej vízie Justice League. V tomto čase nie je isté, či sa Snyder od JL dištancoval úplne, ale je možné, že sa ukáže v záverečných fázach post-produkcie. No nech sa teraz radšej sústredí na rodinu.

Zdroj: screenrant.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.