Zahrá si Tom Welling opäť Supermana?

Po nedávnom ohlásení Supermana v seriáli Supergirl začali fanúšikovia „hľadať“ vhodného adepta na túto rolu. Asi najčastejšie bolo skloňované meno Tom Welling (známy zo seriálu Smallville – predstaviteľ Clarka Kenta), práve kvôli jeho predchádzajúceho angažmánu. Tom mal naplánované účinkovanie v akčnej dráme „Section 13“. Mal byť nielen hercom, ale aj producentom – avšak po pilotnej epizóde sa televízia rozhodla, že projekt pokračovať nebude.

Tento čin je vodou na mlyn pre teórie mnohých fanúšikov. Nejeden Wellingov fanúšik ho už vidí jednou nohou v seriáli Supergirl (ako môžete vidieť aj na ilustračnom fan-made obrázku). Ale bude to naozaj Tom Welling, kto bude zobrazovať Karinho bratranca Kal-Ela?

superman-supergirl-season-2-premiere

V minulosti sa herec ohľadom tejto možnosti vyjadril: „Sú ľudia, ktorým by sa to páčilo… Sú ľudia, ktorým by sa to nepáčilo a poviem Vám, že nikto sa ma vlastne oficiálne nepýtal ohľadom angažovania. Tak neviem. Bolo by to trochu nezvyčajné. Neviem, kto to je (Clark Kent) v tejto fáze. Neuvedomujem si, že je Superman.“

Viac:  Seriálový Punisher dostáva prvý oficiálny trailer!

Vyjadril sa aj k seriálu Supergirl „..Je to úžasný seriál, videl som ho.”

Doteraz nebolo nič oficiálne potvrdené (alebo vyvrátené), kasting na rolu Supermana pokračuje. Môže byť Welling (staronovým) Supermanom?  Zatiaľ je táto možnosť otvorená a Wellingové vyjadrenia naznačujú, že on by sa tejto možnosti nebránil.

Zdroj: comicbookresources.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina

Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Crossover bude plný dvojníkov, koho si zahrá Tom Cavanagh?

Tom Cavanagh stvárnil v seriáli Flash viacero postáv. A vďaka fotkám z natáčania je isté, že sa …

Komentár

  1. lepšieho seriálového Clarka si ani neviem predstaviť, keby to klaplo naozaj by mi to spravilo radosť, keďže som u smallvillu vyrastal 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *