Žeby sa v Avengers Infinity War ukázal aj Rocket Raccoon?

Už máme potvrdenú účasť Star-Lorda v Infinity War a vyzerá to tak, že si so sebou vezme minimálne jedného priateľa z vesmíru. Rozhovory ohľadom Civil War neustále pokračujú a ku slovu sa okrem hercov a režisérov dostávajú konečne aj scenáristi, ktorí majú toho veľa, čo povedať. Takmer mesiac a pol dozadu sme sa dozvedeli o účasti Petera Quilla (Star-Lord) v Infinity War, kde padlo slovo aj o návrate Thora.

Síce sa o Hulkovi až tak veľa nehovorí, no povedzte si sami. Čo by to boli za Pomstiteľov bez Hulka? Samozrejme, väčšina týchto informácii vyšla z úst dvoch najinformovanejších ľudí na pľaci, teda bratov Russovcov, od ktorých sme sa dozvedeli aj o možnosti príchodu Captain Marvel.

Thanos-Thor-Star-Lord

Postavy sa do Infinity War naberajú rýchlosťou svetla, a tak niet divu, že sa stále kladú otázky na rozličných ľudí z tímu Marvelu v rámci zisťovania, čo najväčšieho množstva informácii ohľadom blížiacej sa Infinity War. V rozhovore magazínu The Verge so scenáristami snímky CA: Civil War Christopherom Markusom a Stephenom McFeelym padla reč aj o spomínanom Rocket Racoonovi, ktorý to má, kvôli ich slovám na zem bližšie ako nikdy predtým a arzenál Pomstiteľov môže byť rozšírený o ďalšiu postavu.

Zdroj: cosmicbooknews.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Rozbor najnovšieho traileru pre Avengers: Infinity War 1#

Marvel Studios si za svoje pôsobenie stihla vybudovať priam neuveriteľnú publicitu, a tak nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *