Zomrie v letnom finále Flasha Iris West?

Flash má mnoho nepriateľov, no asi jeden z najväčších je sám čas. Barry sa v zimnom finále Flasha dostal náhodou do budúcnosti a to čo videl, ho nepotešilo. Táto budúcnosť bola od zimného finále vzdialená 5 mesiacov.

nedávnom článku sme Vám spomínali, že Barry bude čeliť neznámej hrozbe. Teraz je už jasné, že tou neznámou hrozbou nie je nikto konkrétny, ale ide o celkom nepolapiteľného nepriateľa – budúcnosť. Každý z nás sa obáva budúcnosti, pretože je neznáma a nevieme, čo prinesie. Avšak, ak ste speedster ako Flash, môžete sa budúcnosti báť aj z iného dôvodu – pretože viete, čo prinesie.

A Barry vie, čo budúcnosť (možno) prinesie. Len pre zopakovanie: Barry cestoval do budúcnosti – omylom (čo sa mu pri ceste časom často nestáva). Táto budúcnosť je vzdialená 5 mesiacov Savitar, ktorého v tej epizóde práve spolu s Jayom hodil do hlbín speedforce, bol v „budúcnosti“ voľný a zabil Iris West priamo pred bezmocným Flashom z budúcnosti (a rovnako bezmocným za stromom ukrytým súčasným Flashom).

Viac:  Vitajte na Earth-X!

Súčasného Flasha vzal Jay späť do súčasnosti, ďalšie činy Flasha z budúcnosti sú neznáme. Jay po návrate do súčasnosti Barrymu povedal, že to je len jedna z možných alternatív budúcnosti, ktorá sa vôbec nemusí odohrať. Lenže, Barry sa v obavách z budúcnosti začal topiť. Miluje Iris a pravdepodobne aj na základe toho, čo videl, sa rozhodol posunúť ich vzťah na vyššiu úroveň – vo forme spoločného bývania. Podľa Helbinga v druhej polovici série uvidíme Barryho, „ako bude robiť všetko preto, aby sa táto budúcnosť neodohrala“. Toto tvrdenie je dvojsečná zbraň – na jednej strane to znie pekne a romanticky, no aj celkom bezhlavo a pochabo. Barry sa doteraz zahrával len s minulosťou. Po zimnom finále je pravdepodobné, že stúpnu jeho návštevy do budúcnosti. Tak dúfajme, že neurobí žiadnu hlúposť.

Viac:  2.séria seriálu Jessica Jones odhaľuje prvé zábery a pridáva popis

My nad budúcnosťou Iris by sme nemali zatiaľ veľmi smútiť. Výkonný producent Aaron Helbing povedal, že je predčasné ju oplakávať. „Budúcnosť je tvarovateľná. Stať sa môže hocičo.

Jednou z mála vecí, čo si ľudia všimli je fakt, že udalosti sa odohrávajú o 5 mesiacov, avšak nikto explicitne nepovedal, že to bude finálna epizóda. S istotou sa dá povedať, že pôjde o jednu zo záverečných epizód tretej série Flasha – ak sa tá budúcnosť odohrá. Najpravdepodobnejšia je finálna epizóda, avšak dobre vieme, že to nemusí byť tak. Podobná situácia bola minulý rok v seriáli Arrow, kedy sme čakali, že sa vo finálnej epizóde dozvieme, kto je v hrobe – lenže sme to zistili omnoho skôr.

Zdroj: cbr.com

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

Kristina

Kristina

Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Crossover bude plný dvojníkov, koho si zahrá Tom Cavanagh?

Tom Cavanagh stvárnil v seriáli Flash viacero postáv. A vďaka fotkám z natáčania je isté, že sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *