11. séria Červeného Trpaslíka bude mať premiéru 22. smegtembra

Po 4-ročnej prestávke, sa vracia britský kultový sci-fi seriál Červený trpaslík na televízne obrazovky, jedenásta séria bude mať premiéru 22. septembra. V článku nájdete nový plagát a teaser trailer, v ktorom sa vám chlapci predstavia v akcii…

Herci Craig Charles (Dave Lister), Danny John-Jules (Kocúr), Chris Barrie (Rimmer) a Robert Llewellyn (Kryten) sa opäť spojili aby natočili jedenástu sériu, tú ako obvykle napísal a zrežíroval Doug Naylor, natáčalo sa pred publikom v priestoroch štúdia Pinewood Studios.

Počas šiestich epizód sa posádke Trpaslíka budú plniť sny, Rimmer nechtiac zachráni kapitána vesmírnych jednotiek a tak je povýšený na dôstojníka, Kocúr už nebude zaľúbený len do seba ale nájde si ľudskú Mačku. Lister sa jedného dňa zobudí a zistí, že mu nejaký zdegenerovaný droid ukradol nejaké časti tela. Medzitým Kryten prechádza krízou stredného veku a zvažuje odchod z Trpaslíka aby prenechal miesto mladším.

VIAC:  Čo ak...?

red-dwarf-xi

Oficiálne popisy epizód:

TWENTICA – Posádka Trpaslíka sa ocitne v alternatívnej verzii Ameriky, kde sú moderné technológie zakázané a tým pádom aj Rimmer a Kryten. Posádka sa tak musí vydať do technologického podsvetia a pomôcť k moci autoritatorskému režimu.

SAMSARA – Lister a Kocúr uviazanú počas vyšetrovania havarovanej lode na dne oceánu a tak sa začína Listerova nočná mora. Medzitým Rimmer a Kryten zistia, že loď ovláda temná sila.

GIVE AND TAKE – Potom ako droid ukradne Listerovi obličky, jediné čo mu ostáva je požiadať o pomoc najsebeckejšieho Kocúra vo vesmíre aby mu daroval jednu zo svojich.

OFFICER RIMMER – Rimmer nechtiac zachráni Kapitána a tak je povýšený, tým sa mu splní celoživotný sen a stane sa Dôstojníkom. Okamžite neprimerane využije svoje nové právomoci a pomocou bio-tlačiarne si vytlačí nové telo.

VIAC:  Čo ak...?

KRYSIS – Kryton prežíva krízu stredného veku a tak si zmení farbu svojho tela zo šedej na Ferrari červenú. Banda sa mu snaží ukázať čo všetko dosiahol v živote, tým že ho zoberú za jeho starou flotilou.

CAN OF WORMS – Kocúr sa zaľúbi do ľudskej Mačky, ktorá má však tajomstvo.

Red Dwarf XI sa dostane na obrazovky televízie Dave 22. septembra 2016.

Zdroj: IMDb.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.