17 postrehov z traileru na Avengers: Infinity War

Po mesiacoch čakania Marvel včera uverejnil prvý trailer k filmu Avengers: Infinity War. Poďme si rozobrať, čo všetko nám trailer ukázal a čo naopak nie.


Peter Parker v Avengers: Infinity War príjme nový oblek od Tonyho Starka, otázkou je, či v Homecoming 2 sa vráti ku klasickému kostýmu alebo si nechá tento?


O tom, že Strážcov Galaxie uvidíme vo filme dávno vieme. Dúfame len, že to nebude na konci filmu ako v traileri. Chriss Pratt v jednom rozhovore uviedol, že budú hrať skôr vedľajšiu rolu. Ich hlavnou úlohou bude jednoducho doviesť Thora na Zem. V ComicCon traileri ho našli v chladnom vesmíre.


Naposledy sme videli Hulkbuster v Avengers: Age of Ultron, sme zvedaví, aké nové vychytávky Tony pridal do upgradovanej verzie.


Kapitán Amerika v temnejšom štýle vedie nových Avengerov do boja proti Thanosovej armáde. Zaujímavé je, že War Machine sa objavil po boku Kapitána. Rhodes pravdepodobne zmenil názor na Sokovia Accords. Čo sa stalo medzi nim a Tonym?

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

5 komentárov

 1. Avatar

  mimozemská armáda útočí na wakandu, prečo by tam mal rhodes chýbať?

 2. Avatar

  Tak od traileru som čakal menej ale naopak ma velmo prekvapil. Chcel bi som toho toľko napísať ku každej scéne ale asi iba ku jedne a iba to že THANOS sa stým proste nesral jednu mu j*bol a Iron-Man bol vypnutý,tony sa určiťe poučil z minulého boja proti halkovi a upgrade-oval hulkbastra tony mal tušáka že budu stať proti vačšej hrozbe než je hulk (Podla mňa hulk bude mať klúčovu úlohu v týchto filmoch,pretože marvel stále nevydal 3 diel a určite je jedným z najsilnéjších bytostí z MCU takže nie je na zahodenie) určite bude mať…. no ved viete ako sa stým tony vie vyhrať ja sa nehám prekvapiť 🙂 .Spider-man a jeho oblek vyrobil tony a tuším že nie len tonyho výzbroj nebude z obyčajného kovu tak si myslím že aj Peter bude mať dobrú obranu 😀 Vision vypadá fakt cool ked má normálnu tvár ale ked je classic tak je fakt ppči, Len tá scénka bola kúsok zlá ked mu j*bol to čela tu kopiu to ma asi na*ralo najviac neviem podla mňa Vision bi mal biť dalej v MCU ale tony nájde určiťe spôsob ako ho dať do kopy 🙂 OoOo… THANOS prichádza na scénu(Earth) všetci po*raný ale už sa teším ked donho pôjde hulk ( Ako na konci Thor:Ragnarok) joj to bude ppči scéna 😀 Capitán vždycký pripravený čeliť aj najhoršiemu +RESPECT+ . Tý čo su velký fanúšikovia MCU zistili na konci HOMECOMING že tony si pre capitána pripravil nový šťíť [Ani vibránium nevydrží večne a za tých 77 rkv. si už dosť toho prežil nielen šťít ale aj Cap a bojím sa že to bude jeho posledné účinkovanie vo filmoch To isté plati aj o tonym 🙁 ( 2.) ] Sice veľa ľudí ho bere ako (zátaž ) pre film ale tak Isto aj Hawkey ma právoplatné miesto v AVENGERS. Tak sa mi zdá že Colector si vie ochrániť svoje artefakty 😀 a Nova Corps su sr*či.

  A kéj Wakande noo @Chochi zdá sa mi to alebo ti to ide do karát ? 😀 čas všetko ukáže 🙂

  PS:Za gramatiku sa moc ospravedlnujem ale písal som to z hlavy a tak som nemal čas sa na to pozrieť ale pokúsím sa to opraviť 0K3J ¿ 😀

  PS-2: Sorko za tú uprímnosť atd… ale človek ako ja si proste nemohol pomôcť a tak som to napísal ako to cítim ja 😀

 3. Avatar

  Už som počul teóriu o tom, že Tony si vyrobil okrem nového prvku aj infinity stone, ale ak sa pozrieš pozorne, tak je vidno, že štít na Strange-ovej ruke sa hýbe a vzadu blikajú na autách výstražné a teda Thanos nezastavil čas v tomto zábere.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.