2.séria seriálu Jessica Jones odhaľuje prvé zábery a pridáva popis

Od vydania 1.série seriálu Jessica Jones pretieklo veľa vody, s čím sa viažu aj nemalé zmeny v Netflixáckom MCU, a tak nastal čas, aby niekto upokojil tieto rozbúrené moria. Predsa len, prvá séria mala premiéru ešte na jeseň roku 2015 a za dobu jej “neprítomnosti” Netflix privítal ďalšiu sériu Daredevila, sólový debut Luka Caga či neslávne známeho Iron Fista, ale aj tímovku The Defenders, kde sme konečne znovu videli Jessicu. Prvé epizódy Defenders nám ukázali, ako sa jej život vyvíjal od zavraždenia Kilgravea v podaní Davida Tennanta (o tomto čase už ani nejde o spoiler, takže žiadne výstrahy snáď nie sú potrebné), avšak o jej budúcnosti sme sa nič nedozvedeli. Až doteraz.

Popis 2.série:
New Yorkská súkromná vyšetrovateľka Jessica Jones (Krysten Ritter) začína dávať svoj život dokopy po vražde svojho mučiteľa, Kilgravea. Teraz v meste kde je známa ako “zabijak so super schopnosťami”, musí vyriešiť prípad, ktorý ju núti čeliť samej sebe a ponárať sa stále hlbšie a hlbšie do svojej minulosti, aby zistila odpovede na svoje otázky.

A aby toho nebolo málo, okrem popisu druhej série Netflix uverejnil aj prvé zábery z druhej série spolu s dátumom premiéry. Aký prípad bude Jessica riešiť v druhej sérii sme sa zatiaľ nedozvedeli. Trailer nám predstavuje nové tváre, nové vzťahy, no snáď najvýraznejším aspektom je odľahčená atmosféra, ktorú ste v 1.sérii mohli zachytiť len prostredníctvom sarkastických poznámok a Lukovho ľahkovážneho prístupu (teda dokým nezačalo ísť do tuhého). Síce je pravda, že ide v podstate iba o “date announcement”, teda oznámenie dátumu premiéry, ale trailer nás aj tak povozil na odľahčenej vlne, čo je obrovský kontrast v porovnaní s občas priam horrorovou atmosférou v úvode 1.série.

2.séria seriálu Jessica Jones uzrie svetlo sveta 8.marca 2018, a pokiaľ bude aspoň tak dobrá, ako tá prvá, určite sa bude na čo pozerať.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.