2.séria Stranger Things sa predvádza v tajuplnom traileri!

Seriál Stranger Things pri svojej minuloročnej premiére ohúril milióny divákov po celom svete a trailer na 2.sériu poukazuje na fakt, že s úrovňou sa dole dozaista nepôjde.Prvá séria nastavila vysokú latku, a tak sa scenáristi museli pekelne snažiť, aby sa jej dokázali vyrovnať, či dokonca prekonať ju, no tento trailer dokazuje, že sa im bezpochyby podarí aspoň to prvé. Taktiež nám sľubuje vyššiu hru a rozsiahlejšie preskúmanie sveta Upside Down.

Vráti sa drvivá väčšina postáv z prvej série a taktiež sa prenesie solídna porcia nostalgie, tajuplná či priam horrová atmosféra a intenzívna Sci-Fi jazda. Jednoducho dočkáme sa všetkého, čo nám poskytla prvá séria a ešte viac. Soundtrack nás taktiež nesklame a dopraje nám štýlový návrat do 80.rokov. Vizuálna stránka dozaista nebude zanedbaná, a to isté platí aj pre vykresľovanie postáv. To všetko nám naznačuje tento trailer z Comic Conu, a pokiaľ sa Vás prvá séria dotkla, tak pri pozeraní tohto traileru uroníte aspoň tú symbolickú slzu.

2.séria seriálu Stranger Things sa začne streamovať na službe Netflix 27.októbra 2017.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Legends of Tomorrow – čo môžeme očakávať od 4. série?

Seriál Legends of Tomorrow má najdlhšiu prestávku zo všetkých superhrdinských seriálov televízie CW. Článok obsahuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.