2.séria Stranger Things sa predvádza v tajuplnom traileri!

Seriál Stranger Things pri svojej minuloročnej premiére ohúril milióny divákov po celom svete a trailer na 2.sériu poukazuje na fakt, že s úrovňou sa dole dozaista nepôjde.Prvá séria nastavila vysokú latku, a tak sa scenáristi museli pekelne snažiť, aby sa jej dokázali vyrovnať, či dokonca prekonať ju, no tento trailer dokazuje, že sa im bezpochyby podarí aspoň to prvé. Taktiež nám sľubuje vyššiu hru a rozsiahlejšie preskúmanie sveta Upside Down.

Vráti sa drvivá väčšina postáv z prvej série a taktiež sa prenesie solídna porcia nostalgie, tajuplná či priam horrová atmosféra a intenzívna Sci-Fi jazda. Jednoducho dočkáme sa všetkého, čo nám poskytla prvá séria a ešte viac. Soundtrack nás taktiež nesklame a dopraje nám štýlový návrat do 80.rokov. Vizuálna stránka dozaista nebude zanedbaná, a to isté platí aj pre vykresľovanie postáv. To všetko nám naznačuje tento trailer z Comic Conu, a pokiaľ sa Vás prvá séria dotkla, tak pri pozeraní tohto traileru uroníte aspoň tú symbolickú slzu.

2.séria seriálu Stranger Things sa začne streamovať na službe Netflix 27.októbra 2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.