3.séria Daredevila príde už v októbri!

Všetci sme na to čakali, všetci sme sa na to tešili a napokon sme sa dočkali. Prvý Defender sa vracia do ulíc v 3.sérii spolu s Announcement trailerom. Od vydania 2.séria sa veľa vecí zmenilo, prišli viaceré rozšírenia, ktoré vyvrcholili tímovkou The Defenders(tá zrejme svoje pokračovanie tak skoro nedostane, pokiaľ vôbec), kde sme videli Daredevila naposledy. Odvtedy sa stihol svojou sólovou show pochváliť Punisher, no zároveň všetci kolegovia Diabla z Hell’s Kitchen sa tohto roku dočkali svojich 2.sérií, a tak by bola škoda nezakončiť túto seriálovú sezónu s Daredevilom.

Najprv sa ukázal tento teaser(na konci 2.série Iron Fista), ktorý nás navnadil k návratu k pôvodnému obleku a aj Mattovmu návratu k temnote, no najmä, bol predzvesťou niečoho väčšieho. Veľakrát špekulovalo o tom, že sa Daredevil vráti na naše obrazovky už tohto roku, avšak najskôr až k jeho koncu, konkrétne v priebehu decembra. Tento teaser nás pripravil na možnosť, že sa vráti ešte skôr. A aj sa tak stane.

Fotka Marvel's Daredevil.

Vydalo sa viac promo materiálu a ohlasovací trailer bol na spadnutie. A včera sa nám ukázal v plnej kráse.

Temné podanie, kvalitná súbojová choreografia, geniálny Kingpin v podaní Vincenta D’Onofria, Bullseye a skvelý Charlie Cox ako Daredevil. To všetko môžeme očakávať od novej série a ešte viac. 3.séria seriálu Daredevil sa začne streamovať na Netflixe 19.októbra 2018.

 

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Titans sa ukazujú v nových záberoch!

Vydanie 1.série seriálu Titans sa neúprosne blíži, a tak aj nová služba DC Entertainment opäť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.