3.séria Daredevila príde už v októbri!

Všetci sme na to čakali, všetci sme sa na to tešili a napokon sme sa dočkali. Prvý Defender sa vracia do ulíc v 3.sérii spolu s Announcement trailerom. Od vydania 2.séria sa veľa vecí zmenilo, prišli viaceré rozšírenia, ktoré vyvrcholili tímovkou The Defenders(tá zrejme svoje pokračovanie tak skoro nedostane, pokiaľ vôbec), kde sme videli Daredevila naposledy. Odvtedy sa stihol svojou sólovou show pochváliť Punisher, no zároveň všetci kolegovia Diabla z Hell’s Kitchen sa tohto roku dočkali svojich 2.sérií, a tak by bola škoda nezakončiť túto seriálovú sezónu s Daredevilom.

Najprv sa ukázal tento teaser(na konci 2.série Iron Fista), ktorý nás navnadil k návratu k pôvodnému obleku a aj Mattovmu návratu k temnote, no najmä, bol predzvesťou niečoho väčšieho. Veľakrát špekulovalo o tom, že sa Daredevil vráti na naše obrazovky už tohto roku, avšak najskôr až k jeho koncu, konkrétne v priebehu decembra. Tento teaser nás pripravil na možnosť, že sa vráti ešte skôr. A aj sa tak stane.

Fotka Marvel's Daredevil.

Vydalo sa viac promo materiálu a ohlasovací trailer bol na spadnutie. A včera sa nám ukázal v plnej kráse.

Temné podanie, kvalitná súbojová choreografia, geniálny Kingpin v podaní Vincenta D’Onofria, Bullseye a skvelý Charlie Cox ako Daredevil. To všetko môžeme očakávať od novej série a ešte viac. 3.séria seriálu Daredevil sa začne streamovať na Netflixe 19.októbra 2018.

 

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.