“4.fáza MCU bola kompletne odhalená,” hovorí Kevin Feige

To je všetko? Alebo sa pridá zopár ďalších titulov? Hlava Marvel Studios, Kevin Feige, má na to odpoveď. Ubehol nejaký ten týždeň od odhalenia plánu 4.fázy na Comic Cone v San Diegu, ktorá je presýtená zaujímavými novinkami, ale aj očakávanými pokračovaniami a Marvel Studios nám dali všetky dôvody, prečo sa oplatí tešiť na blockbusterovú tvorbu najbližších rokov. Avšak po úvodnej eufórii z odhalených titulov nejeden fanúšik zaregistroval podstatne nižšie množstvo celovečerných filmov.

Dalo by sa polemizovať o tom, že je to na úkor väčšieho množstva vlastných seriálov a spustení novej streamovacej služby Disney+ a bezpochyby na tom bude niečo pravdy, ale je pekné vidieť, ako veľmi relevantné budú jednotlivé seriály pre budúcnosť tohto univerza a aj vývoja vybraných postáv. No aj napriek tomu je číslo 5 pre množstvo filmov v jednej fáze trocha primálo, nie? Obzvlášť ak sa ohliadneme za masívnou 3.fázou s 11 celovečernými snímkami.

Je to kompletná 4.fáza,” vraví Kevin Feige. “Ale aj tak, ako som pred piatimi rokmi ohlásil kompletnú 3.fázu, veci sa posunuli, veci sa zmenili, ak sa naozaj ohliadnete za plánom predchádzajúcej fázy. Avšak na tomto pláne sme pracovali už nejakú dobu a je to prakticky vytesané v kameni, no je tu stále priestor pre možné zmeny.

Čo to pre nás znamená? Najmä reboot Blada sa neukáže skôr ako v 5.fáze, tak ako zrejme aj zvyšok spomínaných titulov v závere panelu Marvel Studios, medzi ktoré patria Black Panther 2Guardians of the Galaxy Vol.3Captain Marvel 2Fantastic Four či dokonca prvé zvesti o mutantoch. Sami sme zvedaví, ako sa veci vyvinú v MCU s ukončenou Infinity ságou, po ktorej má údajne prísť obdobie viac osobitných príbehov. O akýchkoľvek zmenách vás budeme dozaista informovať.

Zdroj: collider.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.