5 vecí, ktoré sa stali počas posunu v čase vo Walking Dead

Desiatá epizóda šiestej série sa začala o nejaké obdobie neskôr ako skončila deviata časť. Carl sa zotavil zo svojich zranení, Michonne a Rick sa k sebe nasťahovali a Alexandria bola opravená. Čo sa stalo počas tohto obdobia nechávajú tvorci na predstavivosť divákov alebo v ďalších častiach uvidíme flashbacky. Fanúšikovia, ktorí čítali komiksy vedia, čo sa stalo cez toto obdobie a pravdepodobne sú aj radi, že tieto udalosti preskočili.

OBSAHUJE SPOILERY: Z komiksu a možno aj budúcich častí seriálu.

carlamnesia-171830
Carl stratil pamäť
Potom ako strávil v posteli niekoľko týždňov, sa Carl prebral. Nevstal z postele zdravý ako rybička ale zobudil sa so stratou pamäte. Jedna z jeho prvých otázok bola, na jeho matku Lori, ktorá je už dávno mŕtva. Rick, ktorý sa v komikse vzdal nádeje, že sa Carl ešte niekedy zobudí, musel svojmu synovi znovu pripomenúť, že jeho matka a sestra sú už dávno mŕtve. V komikse Judith zomrela v náručí Lori, keď ich pri úteku z väzenia, zastrelil Guvernér.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Rick znáša zle Carlovu stratu pamäte, začne mu z toho hrabať. Nakoniec to dá Andrea všetko do poriadku. Andrea v komikse má podobný vzťah s Rickom ako Michonne v telke.

Zombie Jessie
jessiereanimates-171831
V desiatej epizóde sme videli zombie verziu Deanny. V komikse sme videli aj zombie verziu Jessie, ktorá však nevyzerala tak zachovale ako Deanna.

Abraham a Glenn ju našli v biednom stave na zemi. Po rozhovore o tom čo urobia, Abraham rozhodol, že ju dorazí a uistí sa, aby ju Rick v takomto stave nikdy nevidel.

Rick mal znovu halucinácie
ricklori-171837
V tretej sérii si pamätáme ako mal Rick halucinácie o svojej žene. No a počas tohto obdobia, keď bol Rick na tom dosť zle, sa rozhodol zavolať jedinej osobe, o ktorej vedel, že odpovie…jeho mŕtvej manželke Lori.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Abraham podviedol Rositu
notrosita-171842
V komikse Abraham opustí Rositu. A dá sa do kopy s Holly. Holly v seriáli nemáme ale kľudne sa môže stať, že opustí Rositu a skončí so Sashou, ktorá tak ako Daryl, neexistuje v komiksoch.

Zima
richonne2-171843
V komiksoch sme videli ako Alexandriu pokryl sneh. Chodcov bolo ťažšie spozorovať, dochádzalo jedlo, výpravy za jedlom boli čoraz obtiažnejšie, postavy zimu znášali emocionálne veľmi ťažko.

V tomto období sa dali dokopy Rick a Andrea. Ktorá okrem toho, že žije v komiksoch je fakt drsná, narozdiel od jej seriálového náprotivku.

Zdroj: thewalkingdead.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Komentár

  1. Matej

    Andrea bola bad ass aj v seriály si myslím a celkom mi ta postava aj chýba. Prišlo mi troška čudné, že v seriály dali dokopy Ricka a Michonne, pretože očakávam príchod postavy Ezekiel do seriálu a týmto mi to trošku pokazili. Tak či onak som rád, že v prípade Carla a jeho “nebohého” oka postupovali tvorcovia rovnako ako v komikse. A aby som nezabudol Jesus bol dosť dobrý milo ma prekvapil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.