6.séria Arrowa obsadzuje rolu záporáka Richarda Dragona

A ako môžete podľa ilustračného obrázku usúdiť, tak tejto roly sa chopí Kirk Acevedo. Arrow si o tomto čase môže ako jeden z „mála“(ako sa to vezme) povedať, že presiahol svoju 100.epizódu a aj naďalej pokračuje. No tento fakt zároveň zahŕňa skutočnosť, že veci sa veľmi rýchlo môžu stať repetetívnymi, a to nevraviac o záporákoch(na to doplatil seriál Flash so svojou 3.sériou), ktorých prípadný podobný koncept môže viesť k veľmi rýchlemu sklzu kvality.

To si uvedomujú aj scenáristi Arrowa, a tak nás zatiaľ nechávajú v tme ohľadom toho, kto sa stane hlavným záporákom 6.série, zatiaľ čo obsadzujú ďalších takzvaných osobných záporákov Green Arrowa, resp. zrejme zaradia viacero záporákov, ktorí nebudú iba jednorázovou záležitosťou, ale uvidíme pri nich aj adekvátny vývoj postavy. Ide určite o posun k lepšiemu, keďže budeme svedkami akejsi inovácie, ktorá nám okrem dobre vykreslenej hlavnej zápornej postavy ponúkne aj solídne vykreslených bočných záporákov, na ktorých sa bude zjavne klásť väčší dôraz, a tak aj ich dopad bude väčší. Na niečom podobnom začali pracovať už v 5.sérii s nemenovaným „samozvancom“(obrázok nižšie).

Ale povedzme si aj niečo o postave, ktorú stvárni Kirk Acevedo. Richard Dragon je „tvrdý bývalý trestanec, ktorý bol len nedávno prepustený z väzenia za zločiny, ktoré nespáchal. Ricardo Diaz(tak sa bude volať v seriáli) má v pláne ovládnuť podsvetie Star City. Preborník v ručných súbojoch, vybrúsený rokmi strávených na ulici. Ricardo sa ešte len stretne s protivníkom, ktorého nebude môcť poraziť.“ Richard Diaz je až druhá verzia tejto postavy, keďže jej prvá verzia bola pôvodne kladná postava, avšak to sa zmenilo od debutu jeho druhej verzie v roku 2013 v Green Arrow komiksoch, kedy sa z neho stal záporák.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Legends of Tomorrow – čo môžeme očakávať od 4. série?

Seriál Legends of Tomorrow má najdlhšiu prestávku zo všetkých superhrdinských seriálov televízie CW. Článok obsahuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.