8.séria The Walking Dead sa prezentuje rozsiahlym prvým trailerom!

Tá dlho sľubovaná vojna je konečne tu a prvý trailer na 8.sériu The Walking Dead nás presvedčuje o tom, že to čakanie zrejme bude stáť za to. Trailer dosahuje takmer 5 minút čistej stopáže a zameriava sa skôr na úvod 8.série, čo je viac ako pochopiteľné. Zobrazuje nám rôzne zmeny a pripravuje nás na ne už len skladbou “Prisoners Song” od kapely Dropkick Murphys, ktorá sa drží v pozadí väčšiny traileru. Pokiaľ Vám to niečo hovorí, tak si dozaista viete veľmi dobre predstaviť tú zmenu oproti propagácii 7.série, kde v každom traileri vládla skôr zdecimovanosť, avšak umiestnenie danej skladby do tohto traileru navodzuje uvoľnený pocit.

Že by sa z Drama Horroru stala Akčná komédia? Samozrejme, znie to komicky, a tak pôjde zrejme iba o akúsi súčasť marketingovej kampane, ktorá sa úplne netýka obsahu 8.série. Po obsahovej stránke traileru môžem skonštatovať, že sme svedkami viacerých zaujímavých situácií od motivačných preslovov až po samotné súboje. Otec Gabriel sa nachádza v nemalých problémoch, Maggie stále nerastie brucho a medzi Jesusom a Morganom zjavne nastane určitá výmena názorov. Ale hlavne ten záver, kedy Rick leží na posteli a oplýva solídnou bradou. Otázka znie(osoby, sčítané v komiksoch budú vedieť, aká bije): “Bol to iba sen?”

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.