9 nových komiksových seriálov sezóny 2017/2018

Seriálom podľa komiksov sa na televíznej obrazovke darí, svedčí o tom aj ďalšia mohutná objednávka 9 nových seriálov na sezónu 2017/2018.

Marvel’s Inhumans | Objednaných 8 častí

Scenár: Scott Buck (Iron Fist, Dexter)
V hlavnej úlohe: Anson Mount, Serinda Swan, Iwan Rheon, Eme Ikwuakor, Ken Leung, Sonya Balmores, Ellen Woglom, Tanya Clarke

Obsah: Seriál Inhumans od štúdia Marvel rozpráva príbeh kráľovskej rodiny, ktorej vládne kráľ Black Bolt s tak silným hlasom, že jeho sebemenší šepot môže zničiť celé mesto. Kráľovská rodina je rozdelená vojenským pučom. A tak uniknú na Havaj a ich prekvapivé stretnutie s tamojšou prírodou a ľuďmi môže zachrániť nielen ich, ale aj samotnú Zem.

5 epizód je už vonku. Vyzerá to tak, že seriál bude mať len jednu sériu.

The Gifted | Objednaných 7 častí

Réžia: Bryan Singer
V hlavnej úlohe: Emma Dumont, Jamie Chung, Stan Lee, Amy Acker, Natalie Alyn Lind, Stephen Moyer, Sean Teale, Coby Bell

Obsah: Seriál sa točí okolo mestského páru, ktorého obyčajné životy sú od základu zmenené náhlym zistením, že ich deti majú mutanské schopnosti. Rodina je nútená utiecť pred vládou, pripojiť sa k tajnej organizácii mutantov a naučiť sa bojovať o prežitie.

3 epizódy sú už vonku. Seriál sa teší dobrým hodnoteniam kritikov a divákov. Vyzerá to tak, že dostane ďalšiu sériu alebo plnú prvú sériu.

The Punisher | Objednaných 13 častí

Réžia: Andy Goddard, Jeremy Webb
V hlavnej úlohe: Jon Bernthal, Ludovic Coutaud, Jaime Ray Newman, Deborah Ann Woll, Mary Elizabeth Mastrantonio, Ben Barnes

Obsah: Frank Castle sa v druhej sérii Daredevila pomstil ľuďom,
ktorý mu zabili rodinu. Teraz je na čase si podať tých, ktorý stáli za oponou.

Seriál má premiéru 17. novembra 2017 na Netflixe.

Runaways | Objednaných 10 častí

Réžia: Brett Morgen
V hlavnej úlohe: Gregg Sulkin, Brigid Brannagh, Ever Carradine, Virginia Gardner, Brittany Ishibashi, James Marsters, Kip Pardue, Ryan Sands

Obsah: Seriál o skupine tínedžerov, ktorí odhalia, že ich rodičia sú súčasťou kriminálnej organizácie známej ako The Pride. Výročná charitazívna udalosť je v skutočnosti stretnutie zločineckých cestovateľov časom, čarodejníkov, šialených vedcov, mimozemšťanov a mutantov. Mladí hrdinovia musia spojiť sily a využiť svoje čerstvo objavené nadprirodzené sily k tomu, aby organizáciu zničili a odrazili ďalšie nebezpečné hrozby.

Seriál má premiéru 21. novembra 2017 na Hulu.

Happy! | Objednaných 7 častí

Réžia: Brian Taylor
V hlavnej úlohe: Bryce Lorenzo, Christopher Meloni, Lili Mirojnick

Obsah: Nick Sax je skorumpovaný bývalý policajt, ktorý teraz pracuje ako nájomný vrah. Pohybuje sa vo svete, kde je vražda, sex bez citov a zrada na dennom poriadku. Keď sa mu jedna akcia vymkne spod kontroly, jeho život sa navždy zmení vďaka malému, večne pozitívnemu imaginárnemu jednorožcovi s modrými krídlami.

Seriál má premiéru 6. decembra 2017 na Syfy.

Black Lightning | Objednaných 7 častí

Réžia: Salim Akil
V hlavnej úlohe: Cress Williams, China Anne McClain, Christine Adams, Nafessa Williams, Kwajalyn Brown, Damon Gupton, James Remar

Obsah: Jefferson Pierce sa rozhodol svoju tajnú identitu zavesiť na klinec. Ale keď jeho dcéru naverbuje miestny gang, hrdina sa musí vrátiť späť do boja…

Seriál má premiéru 14. februára 2018 na CW.

Cloak and Dagger | Objednaných 10 častí

Réžia: Gina Prince-Bythewood, Alex Garcia Lopez, Wayne Yip
V hlavnej úlohe: Olivia Holt, J.D. Evermore, Gloria Reuben, Andrea Roth, James Saito

Obsah: Seriál Cloak & Dagger, sa odohráva okolo dvoch tínedžerov pochádzajúcich z rôznych spoločenských kruhov, Tandy Bowenovej a Tyrona Johnsona, obaja dostanú svoje schopnosti, s ktorými sa musia naučiť žiť ich zložité životy. Tandy dokáže vytvárať dýky zo svetla a Tyrone má schopnosť ponoriť iných do temnoty a teleportovať sa. Rýchlo im dôjde, že bok po boku je im lepšie ale ich vzájomné pocity im komplikujú život.

Premiéra sa odhaduje na január 2018.

Umbrella Academy | Objednaný pilotný diel

Réžia:
V hlavnej úlohe:

Obsah: Na základe komiksov, ktoré vytvoril a napísal Gerard Way a ilustroval Gabriel Bá.

Seriál sleduje osudy odcudzených členov dysfunkčnej rodiny superhrdinov – The Monocle, Spaceboy, The Kraken, The Rumor, The Séance, Number Five, The Horror a The White Violin. Ktorí spoločne pracujú na vyriešení tajomnej smrti ich otca.

O seriáli sa zatiaľ toho veľa nevie len to, že vznika na Netflixe.

Krypton | Objednaný pilotný diel

Réžia: Colm McCarthy
V hlavnej úlohe: Georgina Campbell, Ian McElhinney, Elliot Cowan, Rasmus Hardiker

Obsah: Krypton sa odohráva dve generácie pred zničením domovskej planéty legendárneho Muža z ocele. Sledujeme Supermanovho starého otca, ktorého rodina bola zahanbená. Hrdina sa snaží znovu navrátiť rodine česť a zachrániť svoj milovaný svet od chaosu.

Syfy objednalo zatiaľ len pilotný diel, premiéru by mohol mať seriál na budúci rok(2018).

Titans | Objednaný pilotný diel

Réžia: Brad Anderson
V hlavnej úlohe: Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop

Obsah: Nightwing sa podľa komiksov odsťahuje z Gothamu do Chicaga. Kde založí tým Titans, ten tvoria Mladý Flash, Wonder Girl (mladšia sestra Wonder Woman), Superboy(výtvor Lexa Luthora človek s bunkami Supermana), Raven, Beast Boy, Bunker.

TNT objednalo pilotný diel už v roku 2014, premiéru má seriál naplánovanú na rok 2018 uvidíme či z toho niečo bude.

Na ktorý zo seriálov sa najviac tešíš ?

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.