Televízia ABC objednala pilotný diel k Marvel Most Wanted

Skutočne žijeme v zlatom veku televízie, kde nám nové stanice, služby a platformy ponúkajú skvostné a kreatívne seriály a filmy všetkých čias. Vďaka veľkému úspechu premeny komiksov do filmových adaptácií ako Avangers, môžeme vidieť vzostup kvalitných superhrdinov, ktorí začali dominovať televíznym obrazovkám. CW, FOX, CBS, ABCNetfix majú, okrem iného, vlastné komiksové seriály z čoho mnohé boli chválené kritikmi i divákmi.

Na popredí tohto všetkého stojí Marvel, ktorý vypustil do sveta Agents of S.H.I.E.L.D.  na ABC v roku 2013 a Agent Carter v roku 2015. Štúdio taktiež spolupracuje s Netlixom na ďalších MCU sériách, ktoré zahŕňajú Daredevila Jessicu Jones. Zatiaľ čo niektoré stanice začali redukovať superhrdinov pre presýtenosť trhu, ABC zdvojnásobuje ďalšiu produkciu Marvelu – objednáva pilotný diel k spinoffu Agents of S.H.I.E.L.D – Marvel Most Wanted.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

„Rozhodne ho máme v pláne natočiť. Práve som oznámil, že objednávame pilotný diel Marvel Most Wanted, ktorý bude spin-offom… Scénar sa nám veľmi páči, myslíme si, že to bude skvelé. Natáčanie začne v nasledujúcich mesiacoch.“

Pre show to bude poriadne divoká jazda, ktorá sa zameriava na využitie súčasných S.H.I.E.L.D. agentov –  Bobbi Morse/Mockingbird (Adrianne Palicki) a Lance Hunter (Nick Blood). Vývoj spin-offu zlyhal minulú jar, pretože manažéri ABC miesto toho ponechali postavy vo svojej originálnej show.

Agents-of-SHIELD-Spinoff-Hunter-Bobbi

Potvrdenie poskytlo určitú predstavu, prečo Bobbi a Hunter, ktorí hrali kľúčové role v druhej sérii Agents S.H.I.E.L.D. majú tento rok podstatne menej priestoru, keďže vzali ďalšiu vedľajšiu úlohu. Takže  S.H.I.E.L.D. stráca dve postavy, ktoré v show poskytovali ľahkomyseľnosť a romantiku. Bude zaujímavé vidieť, ako sa zaobídu bez dvoch postáv, ktoré pomáhali udržiavať show v takej vysokej kvalite. Otázkou je, či divákov bude baviť ich Mr & Mrs Smith rutina – v malých dávkach to môže byť zábavné, ale asi nie trvalé.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Druhú polovicu tretej série Agents of S.H.I.E.L.D. uvidíme v stredu 9. marca na ABC.

Zdroj: screenrant.com

Sonka234

Sonka234
Som veľký fanúšik filmov, seriálov, hudby, kníh a počítačových hier. A som totálne zbláznená do záporákov z Batmana. Nájdete ma: http://www.csfd.cz/uzivatel/497135-mathew234/

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.