Affleck s natáčaním nového Batmana neponáhľa

V roku 2017 nám Warner Bros. predstaví dva nové filmy, s ktorými má veľmi veľké úmysly a verí, že sa práve tieto dva filmy zapíšu do sŕdc mnohých fanúšikov. Je reč o Wonder Woman a Justice League. Nuž, v tomto roku by mal Ben Affleck začať pracovať na novom filme o Batmanovi, ale to je ešte otázne…

Natáčanie sa má začať v roku 2017 a premiéra je naplánovaná na rok 2018. Malo by sa, no ak sa veci nedajú do pohybu, natáčanie sa vôbec nemusí započať. Affleck v rozhovore pre The Guardian povedal, že nápad to bol síce dobrý aj myšlienka, ale vývoj filmu nie je vôbec ideálny. Mnohí fanúšikovia sú v obavách a boja sa o budúcnosť filmu.

“Nie je to ľahká vec a neexistuje žiadny scenár. Ak to nebude podľa mňa dostatočne dobré, nebudem to robiť.“

Affleck je vytrvalí a to sa môže brať ako pozitívne, pretože DC neočakáva ďalšiu uponáhľanú výrobu, čo má za následok zvyčajne filmy s podpriemerným hodnotením. Príkladom je film Suicide Squad, ktorý síce zarobil slušnú sumu, ale scenár bol narýchlo zbúchaný za šesť týždňov a to viedlo k vyjadreniam fanúšikov a kritikov, ktoré naozaj neboli prívetivé. DC už vytvorilo priestor pre tento film, no ak by nevznikol, otriaslo by to komunitou, pretože by sa mohli posunúť ďalšie premiéry.

Ak by sa nevydaril ďalší film, tak spolu s neúspechom Suicide Squad a Batman vs Superman a naopak s úspechom Marvel filmov by to bola veľká rana priamo do srdca Warner Bros. a DC.

                                                                                                                                                                                         Zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.