Affleckov Batman opäť prichádza o režiséra!

Ešte ani poriadne nenastúpil na svoju pozíciu a už odchádza. Reč je o Mattovi Reevesovi, ktorý bol len týždeň dozadu prehlásený za nového režiséra sólovej snímky Batmana. S Affleckovým Batmanom sa tiahnu podobné ťažkosti pekne dlho, a to sme sa ani nedopracovali ku pred-produkcii a prípravám, ktoré zahŕňa, pričom hovorilo sa o tom, že scenár je už hotový, ale to opäť neznamená nič, keďže Matt Reeves(režisér snímky Vojna o planétu opíc) svoju pozíciu opúšťa a na jeho návrat svitá iba minimálna nádej, pokiaľ vôbec nejaká.

Matt Reeves(vľavo)

Čo nás opäť privádza do situácie, kedy Affleckov Batman je bez režiséra a všetky plány sa musia posúvať a meniť. No ono tu je ešte jeden fakt ohľadom toho, že Warner Bros. chcú natočiť Batmana radšej skôr ako neskôr, a tak je len otázne, či sú ochotní čakať na zmenu nálady Reevesa, ktorý sa momentálne nachádza hlboko v post-produkcii snímky Vojna o planétu opíc. Tak snáď bude ďalší kandidát na režisérsku stoličku zároveň aj posledným a štáb okolo natáčania Batmana sa ustáli.

VIAC:  Pokračovanie Ality na dosah?

Zdroj: comicbookmovie.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Doctora Strange 2 bude režírovať Sam Raimi!

Legendárny režisér Sam Raimi, ktorý má na svojom konte napr. nesmrteľnú sériu Evil Dead alebo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.