Affleckov Batman opäť prichádza o režiséra!

Ešte ani poriadne nenastúpil na svoju pozíciu a už odchádza. Reč je o Mattovi Reevesovi, ktorý bol len týždeň dozadu prehlásený za nového režiséra sólovej snímky Batmana. S Affleckovým Batmanom sa tiahnu podobné ťažkosti pekne dlho, a to sme sa ani nedopracovali ku pred-produkcii a prípravám, ktoré zahŕňa, pričom hovorilo sa o tom, že scenár je už hotový, ale to opäť neznamená nič, keďže Matt Reeves(režisér snímky Vojna o planétu opíc) svoju pozíciu opúšťa a na jeho návrat svitá iba minimálna nádej, pokiaľ vôbec nejaká.

Matt Reeves(vľavo)

Čo nás opäť privádza do situácie, kedy Affleckov Batman je bez režiséra a všetky plány sa musia posúvať a meniť. No ono tu je ešte jeden fakt ohľadom toho, že Warner Bros. chcú natočiť Batmana radšej skôr ako neskôr, a tak je len otázne, či sú ochotní čakať na zmenu nálady Reevesa, ktorý sa momentálne nachádza hlboko v post-produkcii snímky Vojna o planétu opíc. Tak snáď bude ďalší kandidát na režisérsku stoličku zároveň aj posledným a štáb okolo natáčania Batmana sa ustáli.

Zdroj: comicbookmovie.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.