Affleckov Batmobile získal upgrade!

Útok na zem sa blíži a hrdinovia z Justice League sa musia poriadne pripraviť. Nuž, o novej snímke Zacka Snydera toho moc nevieme, i keď Warner Bros. a Zack Snyder sľubovali nový trailer takmer už pred 2 mesiacmi, stále sme ho nedostali a tak nové informácie o filme získavame iba z rôznych zdrojov na sociálnych sieťach. Jednou z týchto informácii je aj práve správa o novom vylepšenom Batmobile, ktorý sa debutovo objaví v Justice League.

Batmobile nezískal až tak veľa, ale môžme na ňom vidieť ďalšie kanóny na kapote a je obalený v elegantnom šedom pancieri. Niektorým sa môže zdať, že tieto upgrady zapríčiňujú to, že Batmobile sa pomaly začína podobať na Tumbler z trilógie The Dark Knight, ale chýba mu ešte veľa do skutočnej podoby Tumblera. Batmobile sa bude stále vylepšovať a konečnú podobu uvidíme až na premiére filmu Justice League 16. novembra 2017.

Pretrvávajúca hrozba z vesmíru prinúti Batmana (Ben Affleck) spojiť sa s Wonder Woman (Gal Gadot), aby vyhľadali a vytvorili tým z Metaľudí s názvom Justice League. O pomoc požiadajú Aquamana (Jason Momoa), Flasha (Ezra Miller) a Cyborga (Ray Fisher). Nesmieme zabudnúť ani na Supermana (Henry Cavill), ktorý sa k nim tiež postupom času pripojí.

Krátky prehľad Batmobilov:

Batman (1966)

Batman (1989), Batman Returns (1992)

Batman Forever (1995)

Batman & Robin (1997)

Batman Begins (2005), The Dark Knight (2008), The Dark Knight Rises (2012)

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

                                                                                                                                                                                                     Zdroj: cbr.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.