Agenti S.H.I.E.L.D.u čoskoro na obrazovkách

Agents of S.H.I.E.L.D. na ABC strávili väčšinu svojej prvej série prešľapovaním na mieste s nie veľmi fascinujúcimi epizódami, udržiavajúc hlavný príbeh tak povedia v pozadí, pokiaľ neprišiel Captain America: The Winter Soldier a zmenil tak všetko v Marvelovskom vesmíre(MCU). Napadnutie S.H.I.E.L.D.u Hydrou dalo druhej sérií čerstvú energiu a veľký posun vpred, vedúc doprostred série k epizóde ktorá do MCU uviedla Inhumans.

Mnoho z posledných promo videí na nadchádzajúcu polovicu série Agentov S.H.I.E.L.D.u nám ukázalo interných zradcov, Skye/Daisy s jej problémami so zvládaním nových schopností. Agenti nám v druhej polovici série predstavia aj nové tváre, vrátane Edward James Olmos, Drea de Matteo, Luke Mitchell a Blair Underwood. Podľa očakávaní sa toho v druhej polovici série udeje mnoho. Jedenásta epizóda bude mať premiéru až na budúci týždeň, zatiaľ si môžeme pozrieť promo obrázky/videa z tejto časti.MING-NA WEN

NICK BLOOD

CHLOE BENNET

SIMON KASSIANIDES

ELIZABETH HENSTRIDGE

HENRY SIMMONS

ADRIANNE PALICKI

Z obrázkov sa dá vycítiť napätie. S príchodom “Inhumans“, a tým že sa partia stále spamätáva zo smrti agenta Tripa( B. J. Britt ), má Coulsonov tím mnoho iných vecí ktorým musí čeliť. Tvorcovia sľubujú do konca série vystupňovať napätie na maximum a pridať ešte mnoho zvratov.

Agents of S.H.I.E.L.D. pokračujú v stredu 4.3. 2015 na ABC.

EricThorwaldson

Avatar

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.