Agenti S.H.I.E.L.D.u dostali šiestu sériu

Po úspechu Avengers: Infinity War, ktorý sa rozšíril aj na malú obrazovku, sa televízia ABC rozhodla obnoviť svoj seriál Agents of S.H.I.E.L.D. pre šiestu sériu. Zatiaľ čo kvalita Agentov sa od série k sérii zvyšovala, na ratingy sa to, bohužiaľ, neprenieslo. Po štvrtej sérii zachránil seriál Disney s tým, že tvorcovia piatej série natočili koniec, ktorý v prípade neobnovenia pre šiestu sériu mal fungovať ako celkový koniec seriálu.

Našťastie to už neplatí a Agenti sa vrátia na obrazovku v šiestej sérii, háčik je ale v tom, že uvidíme len skrátenú sériu a namiesto 22 častí uvidíme len 13.

Napriek tomu, že seriál je oficiálne obnovený, ešte nepadla zmienka o tom, či je to definitívny koniec S.H.I.E.L.Du alebo nie. Rovnako nie je jasné, kedy sa začne šiesta séria alebo kto bude súčasťou obsadenia. Trailer pre finálnu epizódu piatej série sľubuje, že niekto zomrie, takže seriál by sa mohol ocitnúť bez hlavnej postavy. Ak sa vráti tento rok na jeseň, čakanie na ďalšie epizódy nebude dlhé, ale ABC by sa mohla rozhodnúť, že namiesto toho bude mať premiéru až v roku 2019 pred Avengers 4. Stále je veľa detailov, ktoré ešte nevieme, ale konečne sa nám dýcha ľahšie, pretože vieme, že Agenti budú žiť ďalší deň.

Aktualizácia: Agenti sa vrátia v lete v roku 2019.

Finále piatej série uvidíme už túto sobotu, 19. mája.

Zdroj: TVLine

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.