Agenti S.H.I.E.L.Du predstavili ďalšieho člena Secret Warriors

V 12 epizóde Agentov S.H.I.E.L.D.u bol predstavený nový inhuman – Eden Fesi. Ak si neviete spomenúť kedy sa tam Eden (taktiež známy aj ako Manifold) zjavil, nebojte sa, nemáte problém s pamäťou. Nebol predstavený osobne a ani sa o ňom nikto nezmienil. Zatiaľ.

manifold-174321

Tvorcovia seriálu sa s nami pohrali a pripravili pre nás Easter egg. Edenovo meno bolo uvedené na dokumente, ktorý sa našiel v izbe austrálskej delegátky Helen Kingovej počas taiwanského sympózia.

eden fesi

Kto je Manifold? Ako bolo už naznačené v epizóde, je Austrálčan, ktorý ovláda priestorovú teleportáciu. Znamená to, že v podstate dokáže hocikde vytvoriť portál, ktorý spojí jedno miesto s druhým.

Zaujímavým faktom je, že Manifold, ktorý bol uvedený v Agentoch S.H.I.E.L.D nebol inhumanom aj v komikse. Svoje schopnosti získal mutáciou a následným tréningom. Jeho učiteľom bol Gateway, starý známy X-Men.

Manifoldova postava je rozhodne zaujímavá a bolo by ho zaujímavé vidieť v seriáli. To, že sa Manifoldovo meno zjavilo v seriáli znamená, že existuje v Marvelovskom filmovom vesmíre. Ostáva však otázkou či a kedy sa objaví na obrazovkách.

Zdroj: comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.