Agents of SHIELD dostali 7. sériu ešte pred premiérou šiestej

Marvel a televízia ABC obnovili Agentov SHIELDu pre siedmu sériu ešte pred premiérou šiestej série, ktorú uvidíme v lete 2019. THR uvádza, že siedma séria bude mať 13 epizód, rovnako ako šiesta. Televízia ABC nepotvrdila kedy odvysiela siedmu sériu, no určite to nebude skôr ako v roku 2020.

Po odvysielaní prvej série málokto čakal, že sa seriál Agents of S.H.I.E.L.D. stane takým populárnym. V súčasnosti sledovanosť Agentov predstavuje 0,03 % celkovej celosvetovej sledovanosti. Vyrovnáva sa tým seriálom, ako sú Better Call Saul, Criminal Minds a Vikings. Agenti sú dokonca sledovanejší než seriály The Originals, Supergirl, Arrow a Fear The Walking Dead.

Šiesta séria Agentov má premiéru po Avengers 4, tým sa tvorcovia seriálu pravdepodobne vyhnú dôsledkom Avengers Infinity War a keďže sa predpokladá, že Avengeri zvrátia udalosti IW v Avengers 4, zrejme seriál nebude vôbec adresovať tieto udalosti, aj keď v piatej sérii sme sa dočkali pár narážok na Thanosov príchod, séria napokon skončila pred Infinity War.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Chloe Bennet, predstaviteľka Quake, na svojom Twitteri oslávila predĺženie seriálu fotkami svojho nového kostýmu.

Šiesta séria Agents of S.H.I.E.L.D. bude mať premiéru v júli 2019 na ABC.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.