Agents of SHIELD dostali 7. sériu ešte pred premiérou šiestej

Marvel a televízia ABC obnovili Agentov SHIELDu pre siedmu sériu ešte pred premiérou šiestej série, ktorú uvidíme v lete 2019. THR uvádza, že siedma séria bude mať 13 epizód, rovnako ako šiesta. Televízia ABC nepotvrdila kedy odvysiela siedmu sériu, no určite to nebude skôr ako v roku 2020.

Po odvysielaní prvej série málokto čakal, že sa seriál Agents of S.H.I.E.L.D. stane takým populárnym. V súčasnosti sledovanosť Agentov predstavuje 0,03 % celkovej celosvetovej sledovanosti. Vyrovnáva sa tým seriálom, ako sú Better Call Saul, Criminal Minds a Vikings. Agenti sú dokonca sledovanejší než seriály The Originals, Supergirl, Arrow a Fear The Walking Dead.

Šiesta séria Agentov má premiéru po Avengers 4, tým sa tvorcovia seriálu pravdepodobne vyhnú dôsledkom Avengers Infinity War a keďže sa predpokladá, že Avengeri zvrátia udalosti IW v Avengers 4, zrejme seriál nebude vôbec adresovať tieto udalosti, aj keď v piatej sérii sme sa dočkali pár narážok na Thanosov príchod, séria napokon skončila pred Infinity War.

Chloe Bennet, predstaviteľka Quake, na svojom Twitteri oslávila predĺženie seriálu fotkami svojho nového kostýmu.

Šiesta séria Agents of S.H.I.E.L.D. bude mať premiéru v júli 2019 na ABC.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.