Aj takto mohol vyzerať seriál Flash!

Flash bude mať októbri v televízii už tretiu sériu. Z času na čas sa dozvieme čo sa chystá, no to predsa uvidíme, nie? Zaujímavejšie odpovede sú na otázku: Ako mohol seriál vyzerať v predchádzajúcich sériách?

Uvažovali ste niekedy nad tým, že by seriál Flash vyzeral inak? Na podujatí „The Heroes and Villains Fan Fest“ sa herci seriálu Flash rozhovorili, čo s nimi pôvodne plánovali scenáristi. V doterajších sériách nie všetci hrali svoje postavy presne tak, ako boli vybratí na kastingoch.

Rick Cosnett – Eddie Thawne

Len málo chýbalo a bol by sa Rick Cosnett preháňal mestom rovnako rýchlo ako Flash. Nebol by totiž Eddiem, ale mladšou verziou speedstera Jaya Garricka (toho, ktorého poznáme ako Jaya z Earth-3/ muža v maske). Scenáristi sa nakoniec rozhodli, že mu pridelia rolu policajta Eddieho Thawnea.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

eddie-thawne

Andy MientusHartley Rathaway

Pamätáte na Hartleyho – šikovného, ale arogantného mladíka? Sám sa nazval Pied Piper. Česť sme s ním mali aj v prvej, aj v druhej sérii. V prvej sérii sa mu podarilo svojou sonickou zbraňou narobiť neporiadok a ujsť a v druhej sérii sa napravil a pomáhal Ciscovi a Caitlin zastaviť časový prízrak.

the-flash-pied-piper-returns-2

Hartley mal podľa pôvodného plánu byť súčasťou tímu Flash.

Anthony Carrigan – Kyle Nimbus

Kyle Nimbus, taktiež známy ako The Mist, mal byť hlavným záporákom v pilotnom dieli. A ak by šli veci podľa pôvodného plánu, tak by jeho zjavenie bolo veľkým prekvapením hlavne pre Caitlin – Mist mal byť jej mŕtvy snúbenec.

kyle_nimbus

Mist sa nakoniec objavil v tretej epizóde prvej série.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Danielle PanabakerCaitlin Snow

Doktorka Caitlin Snow mala mať v seriáli veľmi zaujímavú rolu. Mala byť staršia, mať jedného diabolského snúbenca (The Mist) a neskôr by mohla byť aj potenciálnou priateľkou pre Harrisona Wellsa/ Eobarda Thawnea.

 flarrow2

Teraz po čase môžeme iba fantazírovať, ako by celý seriál vyzeral, keby scenáristi nezmenili tieto veci a išli by podľa pôvodného plánu.

Zdroj: comicbookglobal.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.