Aká je budúcnosť Batwoman?

Po predstavení Batwoman vo veľkom crossoveri sa mnohí pýtali, či táto postava dostane vlastný seriál. Teraz nastal čas, kedy môžeme oficiálne povedať: áno, dostane.

A keď to už bolo potvrdené, nastali dohady, že by sme mohli vidieť Batwoman ešte pred crossoverom. Všetko tomu naznačuje, že to tak naozaj bude. Batwoman príde do vysielania na jeseň 2019. Konkrétny dátum zatiaľ známy nie je, no keďže sú seriály stanice CW známe tým, že začínajú koncom septembra, poprípade začiatkom októbra, zrejme niekedy vtedy môžeme očakávať aj Batwoman. Už teraz je známe, kedy bude seriál vysielaný – v nedeľu pred seriálom Supergirl (samozrejme myslené na americký vysielací čas, u nás to bude niekedy v pondelok skoro ráno).

Ale, dosť bolo slov o tom, kedy to bude, povedzme si radšej, o čom to bude. Trailer na pripravovaný seriál odhaľuje ďalšie detaily k pripravovanému seriálu. Poďme sa na to pozrieť a analyzovať to.

Vyzerá to tak, že dej seriálu sa bude odohrávať v náročných časoch – mesto Gotham sa spamätáva z toho, že ho opustil maskovaný ochranca Batman. Nádej, že sa “netopier” vráti, pomaly upadá. Táto situácia dáva voľné pole pôsobnosti (maskovaným) zločincom, ktorých je ako húb po daždi. Ako vidno v traileri, v meste vyčíňa aj Wonderland Gang, ktorý vedie Alice.

Otec Kate vedie bezpečnostnú firmu, ktorej reputáciu podkopáva Alice. Priamym útokom na verejné podujatie a únosom Sophie Moore vytvárajú chaos v meste. Sophia je expriateľka Kate a preto sa Kate rozhodne spraviť všetko pre jej záchranu. Za pomoci nevlastnej sestry Mary, Luka Foxa (syn Luciusa Foxa) a v neposlednom rade aj pričinením bratranca Bruca (Kate objaví tajný bunker) sa dáva Kate na boj so zločinom ako maskovaná hrdinka Batwoman.

Prvý pohľad na Arrowverse verziu Batmanovho obleku  v Batcave. Okrem toho, čo vieme z traileru, vieme ďalšie info o minulosti Kate z oficiálneho popisu seriálu. Pri prestrelke v Gothame umrela žena Jacoba Kanea a aj jedna z jeho dcér. Druhá dcéra – Kate – bola pre jej vlastné dobro poslaná mimo Gothamu. Po tom, ako ju vyhodili z vojenskej školy, prekonala brutálny tréning prežitia. Po istom čase sa vracia do Gothamu, tu sa zároveň dostávame do prítomnosti  – teda do diania v seriáli.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Čo zatiaľ priniesol crossover Crisis on Infinite Earths?

Plánovaný veľký crossover má za sebou tri epizódy. Zvyšné dve nás čakajú až v januári …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.