Aká je budúcnosť Supermana vo filmovom DC svete? [1. apríl]

Vo filme Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti Superman umrel. Záverečná scéna však naznačila, že by jeho smrť nemusela byť definitívnym koncom. Na nedávnom festivale sa herec Henry Cavill vyjadril k budúcnosti Supermana v pripravovaných filmoch.

Festival Academy Pictures Review about Intelligent Life je pravidelne organizovaný v Nevade a špecializuje sa na všetky mimozemské formy života vo filmoch, komiksoch a knihách. Preto tam samozrejme nemohol chýbať ani najznámejší komiksový mimozemšťan Kal-El, resp. jeho predstaviteľ Henry Cavill.

Asi najaktuálnejším filmom je pre nás Justice League. Vieme, že Superman vo filme bude, je oficiálne potvrdený, napriek tomu ho v oficiálnom traileri nemáme šancu vidieť. Prečo? Podľa hercových vyjadrení bude Supermanov príchod do filmu spojený s veľkým prekvapením, ktoré fanúšikov nechá sedieť „s otvorenými ústami“. Toto prekvapenie je „lákavé na prezradenie, ale stojí za to počkať si“. Otázku novinára, či bude vo filme čierny supermanovský oblek Cavill nezodpovedal. Prezradil však, že musíme byť trpezliví, lebo Superman sa objaví až v druhej polovici filmu.

Herec sa vyjadril aj k filmu Man of Steel 2. Zatiaľ je všetko len vo fáze príprav, nakoľko sa ešte stále hľadá režisér, avšak Cavill už má svoj cvičebný plán, aby sa udržal vo forme. Nedávne zranenie kolena mu bránilo v plnom tréningu, teraz je však v plnej akcii. Cavillov herecký diár je pomerne plný, hlavne po tom, keď si do októbra 2017 napísal „natáčanie Man of Steel 2“. Samozrejme, natáčať sa začne len v prípade, že sa nájde vhodný režisér.

Cavill vyhlásil, že ako Superman sa mihne aj v pripravovanom filme o Green Lanternovi (to vysvetľuje tie statusy). Kal bude robiť Halovi mentora a pomôže mu odhaliť tajomstvo prsteňa. Spolu navštívia “Fortress of Solitude” a s pomocou informácií od verného služobníka domu El – robota Kelexa odhalia ďalší Halov osud. Po novom je s rolou Hala Jordana spájaný opäť Ryan Reynolds.

Ďalšie novinky z festivalu A.P.R.I.L vám prinesieme už čoskoro.

 

 

 

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Čo určite nebude obsahovať Snyder Cut?

Tento rok je do značnej miery ovplyvnený koronavírusom. To však neznamená, že neprebiehajú tradičné “Comic …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.