Akčný film Atomic Blonde dostáva druhý namakaný trailer

Tri mesiace do premiéry a Atomic Blonde, akčný thriller s dobrým potenciálom na kasový trhák dostáva druhý trailer. Režisér David Letich (Deadpool 2, John Wick) si do svojho filmu na hlavné miesta obsadil dve filmové megahviezdy – talentovaného Jamesa McAvoya ako policajného šéfa Davida Percivala a Charlize Theron ako Lorraine Broughton, tajnej agentky MI6, poslanej do Berlína za čias studenej vojny. Okrem nich sa vo filme mihnú aj zvučné mená ako Toby Jones, Sofia Noutella, Eddie Marsan a iní.

Film je natočený na motívy komiksu The Coldest City od autora Antonyho Johnstona. Coldest City je prvá časť z pripravovanej série, ktorá sa odohráva počas studenej vojny v Berlíne. Johnston napísal neskôr prequel s názvom The Coldest Winter. Na filmovom festivale v Cannes v roku 2015 Focus Features oznámil, že kúpil práva od Johnstona na sfilmovanie The Coldest City.

VIAC:  Doctor Strange in the Multiverse of Madness označovaný ako prvý hororový film v MCU

Prvý trailer

Premiéry sa dočkáme 28.júla

ZuZ

ZuZ
Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

Film The Walking Dead bol odhalený na Comic Cone

The Walking Dead séria sa stala jednou z najpopulárnejších televíznych show všetkých čias, ktorú nám …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.