Aké zmeny čakajú Flasha?

Druhá polovica tretej série Flasha bude veľmi zaujímavá. Nielen preto, lebo budeme s napätím sledovať, ako sa Barry snaží vyhnúť budúcnosti, kde Iris zabije Savitar, ale aj preto, lebo je do seriálu ohlásený návrat troch postáv, ktoré môžu zamiešať karty.

Rick Cosnett – ???

Rick Cosnett sa v seriáli predstavil ako policajt Eddie Thawne a jeho účinkovanie nebolo veľmi dlhé. Na konci prvej série sa rozhodol obetovať svoj život, aby vymazal z existencie svojho potomka Eobarda Thawna (a.k.a Reverse Flasha). V druhej sérii si zopakoval svoju rolu počas jednej epizódy, kedy sa Barry vrátil do minulosti a stretol ho.Herec potvrdil svoj návrat do seriálu prostredníctvom Twitteru, o ďalších detailoch nie je nič známe.

Bude zaujímavé sledovať, či sa jeho postava (nech už hrá kohokoľvek) stretne s Iris West a ako to celé dopadne. Predsa len, Eddie je jej bývalý a na pomery seriálu sa Barrymu už dávno nestala katastrofa.

V jednom z našich článkov sme Vás informovali, že Cosnett bol pôvodne prijatý do seriálu ako Jay Garrick. Zahrá si ho?

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Robbie Amell – Ronnie Raymond

Účinkovanie Robbieho Amella bolo v seriáli podobné ako Cosnettove. Videli sme ho v prvej sérii, kde na konci umrel, v druhej bol herec len na skok – ako Earth-2 postava Deathstorm (a aj tam umrel). V článku, kde sme Vám prvýkrát priniesli túto možnosť (vtedy len ako hercove neurčité tvrdenie, že raz sa možno vráti), sme mali aj krátku anketu a väčšina ľudí by jeho návrat prijala.  Teraz je potvrdené, že Amell sa vráti, no ďalšie detaily jeho návratu sú neznáme. Mal by sa však objaviť už v jednej z nasledujúcich epizód.

Robbie Amell ako zloduch Deathstorm 

Ronnie bol manžel Caitlin, preto bude zaujímavá nielen jeho postava, ale aj jeho interakcia s ňou.

??? – Black Flash

V záverečných minútach druhej série Flash porazil zloducha Zooma. Neuväznil ho ani nezabil -Zoomova porážka spočívala v tom, že Barry nalákal časové prízraky, aby si prešli pre Zooma (už dlhšie ho hľadali).  Chytený Zoom sa začal rozpadať a predtým, ako ho odvliekol prízrak preč, sme videli, že sa zmenil na niečo ako Black Flash.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Producenti neskôr Black Flasha oficiálne potvrdili, potom sa vyjadrili, že pre neho nie je miesto v aktuálnej tretej sérii a teraz sa veci opäť menia. Black Flash by sa mal ukázať v tretej sérii Flasha, no to nebude jeho jediné účinkovanie. Podľa vyjadrení producentov bude Black Flash vo viacerých seriáloch. Keďže Black Flash  chytá speedsterov, je takmer isté, že sa objaví aj v Legends of Tomorrow – kde sa Eobard Thawne rozhodol založiť Legion of Doom a zmeniť dejiny.

Síce je potvrdený Black Flash, nikto sa zatiaľ nevyjadril, kto si ho zahrá. Zooma hral herec Teddy Sears – zopakuje si svoje účinkovanie v seriáli? Alebo bude Black Flash niekto iný?

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.