Ako by vyzeral film o Batmanovi podľa Afflecka?

Dva neznáme dátumy 5. Október 2018 a 1. November 2019, pričom jeden z nich by mohol byť dátumom premiéry nového sólo filmu o Batmanovi. Film je v rukách Bena Afflecka a spisovateľa, scenáristu Geoffa Johnsa (napr. komiks Sinestro Corps War alebo seriál The Flash).

Po premiére filmu Batman Vs. Superman bol Affleck zavalený hromadou otázok o jeho budúcom filmovom diele. Ak by Affleck pracoval na sólo filme o Batmanovi, použil by príbeh z komiksov, ako sú napríklad Batman: The Killing Joke alebo Red Hood? Nie. Affleck chce vytvoriť originálny príbeh, ktorý fanúšikovia ešte nepoznajú, ale niečo málo by si predsa požičal z komiksov.

fotonoticia_20160331114224_1280

Affleckovo vyjadrenie sa k otázkam:

Myslím, že to, čo budem robiť, čo asi urobím, je v niektorých ohľadoch to, čo Zack urobil s týmto filmom, ktrorý si požičal niektoré veci zo skvelých komiksov, ale vytvoril pritom originálny príbeh, a preto by som nechcel, aby fanúšikovia videli príbeh, ktorý už poznajú, ale predsa by som si požičal, ukradol, veľké veci, ktoré sme mohli vidieť v komikse.

VIAC:  Čo určite nebude obsahovať Snyder Cut?

Je to avšak ešte priskoro, špekulovať nad obsahom alebo názvom filmu, ktrorý by mohol byť podľa niektorích ľudí The Batman. Čo však vieme je, že hlavným záporákom bude Deathstroke (Joe Manganiello).

Zdroj: cosmicbooknews.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Komentár

  1. Avatar

    Pri Geoffovi Johnsovi by som spomenul napriklad, ze pracoval na Justice League z new 52 alebo Batman Earth one.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.