Ako by vyzeral film o Batmanovi podľa Afflecka?

Dva neznáme dátumy 5. Október 2018 a 1. November 2019, pričom jeden z nich by mohol byť dátumom premiéry nového sólo filmu o Batmanovi. Film je v rukách Bena Afflecka a spisovateľa, scenáristu Geoffa Johnsa (napr. komiks Sinestro Corps War alebo seriál The Flash).

Po premiére filmu Batman Vs. Superman bol Affleck zavalený hromadou otázok o jeho budúcom filmovom diele. Ak by Affleck pracoval na sólo filme o Batmanovi, použil by príbeh z komiksov, ako sú napríklad Batman: The Killing Joke alebo Red Hood? Nie. Affleck chce vytvoriť originálny príbeh, ktorý fanúšikovia ešte nepoznajú, ale niečo málo by si predsa požičal z komiksov.

fotonoticia_20160331114224_1280

Affleckovo vyjadrenie sa k otázkam:

Myslím, že to, čo budem robiť, čo asi urobím, je v niektorých ohľadoch to, čo Zack urobil s týmto filmom, ktrorý si požičal niektoré veci zo skvelých komiksov, ale vytvoril pritom originálny príbeh, a preto by som nechcel, aby fanúšikovia videli príbeh, ktorý už poznajú, ale predsa by som si požičal, ukradol, veľké veci, ktoré sme mohli vidieť v komikse.

Je to avšak ešte priskoro, špekulovať nad obsahom alebo názvom filmu, ktrorý by mohol byť podľa niektorích ľudí The Batman. Čo však vieme je, že hlavným záporákom bude Deathstroke (Joe Manganiello).

Zdroj: cosmicbooknews.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Komentár

  1. Avatar

    Pri Geoffovi Johnsovi by som spomenul napriklad, ze pracoval na Justice League z new 52 alebo Batman Earth one.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.