Ako to vyzerá s filmovým Deathstrokeom?

Komiksový záporák Deathstroke má v súčasnosti nejasnú budúcnosť. Chvíľami sa objavuje v Arrowverse, potom máme prísľuby, že ho uvidíme na veľkých plátnach. No skloňoval sa aj vlastný film.

Deathostroke má za sebou pár búrlivých rokov – striedanie fáz „Deathstroke v seriáli Arrow“ a „stop v seriáli Arrow, lebo sú s ním veľké plány“ je momentálne opäť vo fáze „stop v seriáli Arrow“. Preto logicky očakávame nejaké novinky ohľadom tejto postavy vo filmovom svete. Naposledy sme mali možnosť zahliadnuť Deathstrokea v potitulkovej scéne filmu Liga Spravodlivých, zahral si ho Joe Manganiello.

Na nedávnej premiére filmu Rampage (Besnenie) sa zúčastnil aj filmový Deathstroke Joe Manganiello. Samozrejme, že popri otázkach o akčnom filme Rampage sa dostalo na pretras aj jeho ďalšie akčné účinkovanie – rozoberali sa plány s Deathstrokeom. Herec na to však odpovedal dvomi vetami:

Sú veci, na ktorých sa pracuje. To je všetko, čo môžem povedať.“

Znie to záhadne, no popritom nádejne. Zatiaľ to vyzerá tak, že sa predsa len Deathstrokea raz dočkáme.

Zdroj: superheronews.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.