Ako to vyzerá s Luciferom v tretej sérii?

Druhá séria Lucifera končila cliffhangerom, po ktorom nám táto otázka ostala nevyslovená na jazyku. Ešte že sú teraz v lete tie Comic-cony. V tomto článku Vám prezradíme, čo bolo o seriáli odhalené tento víkend.

Trailer na novú sériu

Popis traileru

Veľmi zaujímavý trailer, ktorý je ale občas chaotický, je preplnenými akčnými scénami a humorom. Je pravdepodobné, že uvidíme aj nejaké flashbacky (bozk Dana a Chloe, Amenadiel ako nejaký surfer na policajnej stanici), možno sa teda vrátime k niečomu z prvej série. Podivné správanie Chloe môže byť zapríčinené: a, pitím, b, zmiznutím Lucifera, c, odhalením jeho identity. Ďalej to vyzerá tak, že Lucifer… Bude skrátka Lucifer. Amenadiel bude zrejme mať opäť svoje schopnosti plne k dispozícii. A Mazekeen si pravdepodobne nájde kamaráta na úrovni – s rovnakým potešením pre zbrane.

Nové postavy

Zatiaľ bol oznámený len jeden herec.

Tom Welling – minulý rok sa špekulovalo, že Welling príde do komiksového sveta ako bratranec Supergirl, no jeho návrat nadišiel až teraz. V Luciferovi sa predstaví ako policajt Marcus Pierce. Vyzerá to tak, že Lucifer bude mať konkurenciu, pretože aj Marcus bude “očarujúci, charizmatický a pohľadný”.

 

Tretia séria bude mať 22 epizód.

Lucifer sa vráti 2.10.2017. 

Zdroj: cbr.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.