Ako vo veľkom crossoveri ožijú tieto dve postavy?

Plánovaný veľký crossover má byť veľkolepou udalosťou a pre Arrowa to bude jubilejná epizóda s číslom 100. Producenti to chcú spraviť vo veľkom a potvrdili, že sa vrátia dve postavy, ktoré sú v seriáli “aktuálne mŕtve“. Kto to bude?

Ako sme sa už všetci poučili, status “aktuálne mŕtve” je v seriáli veľmi premenlivý pojem. Laurel Lance (Katie Cassidy) a Robert Queen (Jamey Sheridan) sú/budú toho príkladom.

Katie Cassidy potvrdila informáciu, že bude v crossoveri prostredníctvom svojho Facebooku, kde odfotila svoju menovku z čítania scenára.

Jamey Sheridan, ako môžete vidieť na fotke, sa taktiež zúčastnil čítania scenáru. Fotku zdieľal na Twitteri jeden z producentov so slovami: Žiadny flashpoint. Žiadny flashback.

A tým sa opäť dostávame na začiatok: Ako vo veľkom crossoveri ožijú tieto dve postavy? Budú vôbec musieť ožiť? Odpoveďou je nie.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Laurel Lance (Katie Cassidy)

Laurel Lance a.k.a Black Canary zomrela v minulej sérii. Zabil ju Damien Darhk. Krátko po jej smrti sa v Central City objavila dvojníčka z Earth-2 Black Siren a aktuálne je na Earth-1, ako väzeň v S.T.A.R Labs.

t72agfyrfsbg0nrjyoas

Robert Queen (Jamey Sheridan)

Robert Queen, Oliverov otec, je mŕtvy od začiatku seriálu. Po stroskotaní lode sa v záchrannom člne rozhodol vziať si život a zvýšiť tak Oliverove šance na prežitie.

s8mkwgfco5opr1oxhvum

Existuje aj Earth-2 Robert Queen, ako sme sa dozvedeli v seriáli Flash. V tejto realite Robert na ostrove prežil, no Oliver nie a preto sa Arrowom stal Robert. Avšak, netreba zabúdať ani na možnosť, že to môže byť celkom obyčajná halucinácia.

Aktuálne mi pripadá celkom zmysluplne teória, že ani jeden ožiť nemusí. Môže sa stať, že hlavnou crossoverovou záporáčkou sa stane Black Siren, ktorá ujde zo S.T.A.R. Labs. Do jej chytania sa zapojí aj “odborník z Earth-2” Robert Queen/Earth-2 Arrow. Ak by to tak bolo, potom by Robert ani Laurel vôbec neožili, žili by iba ako ich dvojníci. Avšak, človek si v týchto seriáloch nemôže byť ničím istý – hlavne nie tým, že by to všetko bolo také jednoduché.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Zdroj: moviepilot.com

 

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.