Ako vyzerá budúcnosť seriálu Lucifer?

Lucifer Morningstar, vládca pekla, ktorý sa v pekle začal nudiť, prišiel na Zem – konkrétne do Los Angeles. Otvoril si nočný klub a stal sa konzultantom polície – samozrejme po svojom.

Tento príbeh sme mohli sledovať štyri série. Hoci, so štvrtou sériou to vyzeralo kadejako. Po obrovskom cliffhangeri na konci tretej série skončil seriál na pôvodnej TV stanici (FOX). Seriálu sa (zrejme vďaka kampani “SaveLucifer”) ujal Netflix, ktorý zároveň oznámil, že seriál dostane ďalšie dve série a potom skončí.

Štvrtá séria už bola odvysielaná, teraz netrpezlivo čakáme na piatu. Piata séria má obsahovať 16 epizód a údajne ide o dva 8-epizódové bloky. Tešiť sa môžeme napr. na muzikálovú epizódu (mala by to byť 4. epizóda 5 série) a mala by mať atmosféru 40.rokov. Obrovskou zmenou oproti predchádzajúcim sériám je fakt, že sa na obrazovkách objaví aj Luciferov otec – teda Boh. Do tejto role bol obsadený Dennis Haysbert.

Dennis Haysbert bude Boh

Zatiaľ nie je známy dátum odvysielania 5.série Lucifera.

Ak sa oprieme o predchádzajúce vyjadrenie Netflixu, vyzerá to tak, že Lucifer zanedlho skončí. Ale je to naozaj tak? Podľa správ z posledných dní to vyzerá všelijako. Údajne Netflix rokuje s Warner Bros o ďalšom pokračovaní seriálu. Prečo nie? Ukázalo sa, že fanúšikovská základňa vie zmobilizovať svoje sily v prípade potreby (ako bola záchrana seriálu) a netreba zabúdať ani na to, že 4.séria Lucifera sa umiestnila na Netflixe na popredné priečky sledovanosti (a to je potrebné poznamenať, že seriálová konkurencia bola veľká – nap. boli odvysielané záverečné časti aktuálnych sérii Arrowverse seriálov). A preto tak úspešný seriál nechcú len tak pustiť.

Chceli by ste, aby Lucifer dostal 6.sériu?

Zdroj: collider.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.