Aký je plán Crisis on Infinite Earths?

Máte chaos čo bude, kedy bude a ako bude počas veľkého crossoveru? Poďme si to v skratke zhrnúť. Varovanie – pozor na možné spoilery – súčasťou článku sú oficiálne popisy k jednotlivým epizódam (ale až pod videom).

Tak ako každú jeseň, aj teraz nás čaká veľký crossover, súčasťou ktorého budú všetky seriály Arrowverse – The Flash, Arrow, Supergirl, Batwoman a Legends of Tomorrow. Prvé štyri menované fičia v plnom prúde. Legendy ešte stále oddychujú, lebo nová séria príde až v roku 2020, no to neznamená, že nebudú súčasťou crossoveru (ako to bolo minulý rok).

Dej crossoveru bude tentokrát rozložený do piatich epizód jednotlivých dielov Arrowverse. Odštartuje u Supergirl (8.december 2019), pokračovať bude u Batwoman (9.december 2019) a potom prejde do seriálu The Flash (10. december). Zvyšné dve epizódy veľkého crossoveru budú odvysielané až v roku 2020 – epizódy Arrowa a Legiend zakončia crossover 14. januára 2020. Ak by ste náhodou nevedeli, Crossoverova epizóda Arrowa bude predposlednou epizódou série, ale aj celého seriálu.

Teaser trailer k veľkému crossoveru

Oficiálne popisy prvých troch epizód Crisis on Infinite Earths:

Supergirl – Crisis on Infinite Earths:Part One

Monitor (LaMonica Garrett) pošle Harbinger (Audrey Marie Anderson) aby zhromaždila najlepších hrdinov sveta – Supergirl, Flasha, Green Arrowa, Batwoman, White Canary, Atoma a Supermana (Tyler Hoechlin) – na prípravu na hroziacu Krízu. Ich svety sú v ohrození a superhrdinovia sa pripravujú na súboj. Zatiaľ J’onn a Alex zavolajú Lenu aby im pomohla nájsť spôsob, ako zachrániť obyvateľov Earth-38.

Batwoman – Crisis on Infinite Earths:Part Two

Môže sa prosím ukázať pravý Clark Kent? Crisis on Infinite Earths pokračuje, ako špeciálni hostia sa predstavia Tom Welling, Erica Durance a Kevin Conroy

Skupina použije Rayov vynález aby našli ďalších hrdinov, ktorí im môžu pomôcť zachrániť vesmír. Monitor pošle Iris, Clarka a Lois (Elizabeth Tulloch) hľadať záhadného obyvateľa Kryptonu, kým Kate a Kara pátrajú, kde je Bruce Wayne (Kevin Conroy). Okrem toho Mia vyzve Saru, Rory objaví skrytý talent a vráti sa Lex Luthor.

The Flash – Crisis on Infinite Earths:Part Three

Black Lightning sa pripojí do Arrowverse v tretej kapitole crossoveru

Pariah povolá Black Lightninga (Cress Williams) aby pomohol zastaviť Anti-Monitora (LaMonica Garrett) potom ako Flash-90 (John Wesley Shipp) ozrejmí, čo sa naučil počas súboja v  “Elseworlds.” S pomocou Black Lightninga, Barryho, Cisca and Killer Frost  prídu na plán, ktorý môže všetkých zachrániť. Medzitým Iris má úprimnú konverzáciu s Ryanom Choiom (Osric Chau, nová postava v seriáli Legends of Tomorrow), kým Oliver a Diggle sa vrátia na staré známe miesto.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.