UPDATE: Alec Baldwin sa nepridá k obsadeniu filmu Joker

Posledné aktuality z tábora filmu Joker poukazovali na možnú účasť Zazie Beetz a Roberta De Nira, no pre zmenu sa dozvedáme, kto sa vo filme naisto (ne)ukáže. Jaquina Phoenixa (ne)podporí Alec Baldwin. Ten si údajne zahrá otca Bruca Wayna, Thomasa Wayna, uznávaného lekára a filantropa v meste Gotham. Warner Bros. sú veľmi príkry, keď príde na odhaľovanie informácií, a tak sa potvrdilo len veľmi málo vecí a informácií. Všetko nasvedčuje tomu, že Baldwin si naozaj zahrá otca Batmana, ale karty sa môžu stále zamiešať.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt thomas wayne

Príbeh o tragickom konci tejto výraznej osobnosti snáď ani netreba pripomínať, avšak treba podotknúť, že ak sa do mixu naozaj pridá Thomas, budeme svedkami veľmi zaujímavého, priam nevídaného sledu udalostí, keďže buďme k sebe úprimní. Koľkí z nás si môžu povedať, že prvá vec, ktorá nám príde na um, nie je práve jeho smrť, z čoho sa neskôr vykľul podnet na vznik Batmana? Tým chcem len povedať, že rozšírenie jeho príbehu na striebornom plátne môže byť viac ako zaujímavé. Koniec koncov, už keď Alfred dostane vlastný seriál, tak ako by nám mohlo toto uškodiť.

UPDATE: Najnovšie informácie hovoria o tom, že Baldwin si nakoniec v tomto filme nezahrá. Sám herec sa vyjadril, že “vo filme si nezahrá” pre “časové nezhody“. Súdiac z jeho slov, preplnený diár nepustí, a tak sa herec tejto roly musel vzdať. Ku svojmu vyjadreniu ešte doplnil: “Som si istý, že sa nájde ďalších iných 25 týpkov, ktorí budú môcť zahrať túto postavu.” Taktiež sa k tejto úlohe viaže aj menšia dávka kontroverzie, pretože postava Thomasa Wayna mala byť vykreslená úplne ináč, ako tomu je zvyčajne. Vraj malo ísť o nejakého sprostého obchodníka, ktorý mal odzrkadľovať akúsi napodobeninu Donalda Trumpa, avšak Baldwin túto fámu zmietol zo stola. A Warner Bros. aj naďalej ostávajú ticho.

Natáčanie filmu sa má začať 10.septembra 2018, a pokiaľ sa nad tým zamyslíme, tak ono to je už na dohľad a my stále nevieme, kto každý sa tam objaví. Viacero internetových magazínov a databáz(vrátane IMDb) považuje prítomnosť De Nira a Zazie Beetz za samozrejmosť aj napriek nedostatku oficiálnych informácií, no takto blízko k začiatku natáčania môžeme povedať, že účasť týchto mien nie je vôbec nepravdepodobná a nakoniec sa s nimi vo filme aj stretneme. Keby Vám meno Zazie Beetz samo o sebe nič nehovorilo, tak si ju môžete veľmi ľahko spojiť s filmom Deadpool 2, kde si zahrala šťastlivú Domino.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt deadpool 2 domino

Okrem nich sa má po boku Phoenixa objaviť(tentokrát už s väčšou pravdepodobnosťou) Frances Conroy(Six Feet Under, Castle Rock), Marc Maron(GLOW, Almost Famous) a Josh Pais(Ray Donovan). O réžiu sa stará Todd Phillips(Hangover séria), ktorý sa taktiež podieľa na písaní scenáru spolu so Scottom Silverom(The Fighter, 8 Mile). V prípade, že by ste sa chceli dozvedieť niečo viac o samotnom podaní filmu, tak určite neváhajte si prečítať aj náš starší článok.

Joker zavíta do lokálnych kín 3.októbra 2019.

Zdroj: deadline.com, comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.