Alfréd Pennyworth dostane vlastný seriál

DC pripravuje ďalší seriál, tentokrát o Batmanovom komorníkovi Alfrédovi Pennyworthovy, ktorého tentoraz bohužiaľ nestvárni herec Sean Pertwee, ktorý hral Alfréda v seriáli Gotham a ani na Gotham nebude vôbec nadväzovať.

Seriál by sa mal odohrávať v Londýne v 60. rokoch, kde sa pozrieme na Alfrédov pôvod. Casting ešte nezačal, ale fanúšikovia sa domnievajú, že Alfréda stvárni mladší herec, než sme boli zvyknutí v seriáli či vo filmoch.

Seriál bude zachytávať život mladého Alfréda potom, ako opustil S.A.S. Novo nezamestnaný Alfréd sa pustí do biznisu s Thomasom Wayneom, Bruceovým otcom, a budú tvoriť “Tajnú spoločnosť”, čo pravdepodobne prináša väčšinu Alfrédovych dobrodružstiev.

Alfréd je populárna postava, to nemožno poprieť, a v mnohých ohľadoch Alfréd dokonca nahradil Robina ako Batmanovho pomocníka. Avšak hlavným dôvodom, prečo sa fanúšikovia upli na Alfréda, je jeho blízke spojenie s Bruceom Wayneom. To, že seriál sa bude odohrávať pred narodením Brucea ešte neznamená, že by seriál o mladom Pennyworthovi by nemohol byť vynikajúci. Krypton je dobrým príkladom, seriál sa zo začiatku málokomu pozdával, no teraz je z neho hit.

Pilotný diel napíšu Bruno Heller a Danny Cannone, ktorí pracovali na seriáli Gotham. Zatiaľ nepomenovaný seriál bude vysielať televízia Epix a dočkáme sa minimálne 10-tich epiozód.

Zdroj: screenrant.com

OzZy

Avatar

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.