Alita: Battle Angel a jej druhý akčný trailer

Film Alita: Battle Angel prevzal príbeh úspešnej japonskej mangy, ktorý nám štúdio Fox predvedie na veľkej obrazovke už tento rok. Film nás zavedie do budúcnosti, ktorá prežíva ťažké ekonomické aj klimatické obdobie spôsobené globálnou vojnou, kvôli ktorej sa Alita stala unikátnou.

Alita je totiž posledná svojho druhu a svetu tak prináša technológiu, ktorá bola stratená takmer tristo rokov. Dr. Dyson Ido nachádza jej telo v zničenom Iron City a následne ju privedie k životu. Tým sa Alita stáva ohrozenou. Trailer nám tiež ponúkol pohľad na nové vizuálne efekty filmu, ktoré fanúšikovia veľmi neprijali a najviac kritizujú spracovanie Ality.

Režisérom filmu je Robert Rodriguez, spolu s ním sa na tvorbe filmu podieľal aj legendárny James Cameron, ktorého film Avatar poznáme azda všetci. Alitu stvárnila herečka Rosa Salazar (Maze Runner) a doktora Dysona Ida si zahrá Christoph Waltz (Divoký Django, Spectre). Ďalej vo filme uvidíme Michelle Rodriguez (Avatar, Rýchlo a zbesilo), Eda Skreina(Deadpool) a Mahershala Aliho, ktorého môžme poznať zo seriálu Luke Cage. Film Alita: Battle Angel uvidíme 20. decembra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.