AMC prináša adaptáciu hororového románu z dielne Joa Hilla, NOS4A2

Televízia AMC nám prináša seriálové spracovanie rozsiahleho hororového románu z dielne Joa Hilla, syna Stephena Kinga, s názvom NOS4A2. Od 6. júna (štvrtok) sa na týždennej báze môžete tešiť na hrôzostrašné dobrodružstvá mladej umelkyne Vic McQueen (Ashleigh Cummings), ktorá v sebe objavuje nadprirodzenú silu, pomocou ktorej vie stopovať tajomného a zlovestného Charlieho Manxa (Zachary Quinto). Manx sa javí ako nesmrteľný a už dlhé roky sa živí detskými dušami, pričom svoje obete láka do šialeného mestečka Christmasland, ktoré je výplodom jeho bláznivej fantázie. Jeho obete deň čo deň prežívajú Vianoce a nešťastie a smútok majú zakázené. Vic je odhodlaná poraziť Manxa a zachrániť detské duše, avšak dokáže prežiť úklady desivého masového vraha Manxa?

Charlie Manx je síce šialenec a vrah, avšak nemožno mu uprieť štýl. Na svojom Rolls Royce nosí poznávaciu značku s nápisom “NOS4A2” a deti unáša vďaka svojmu neodolateľnému šarmu. Naopak, Vic je utiahnutá sivá myš, ktorá žije v oblasti New England na severovýchode USA. Je to umelkyňa a napriek svojmu talentu má hlboko do vrecka. Je nesmelá, avšak odvážna a vtipná. Pomocou svojho talentu zisťuje, že dokáže Manxove obete nájsť a včas zachrániť z jeho pazúrov. Otázne je, či si dokáže sama udržať nervy na uzde a nestratí hlavu.

Talentovaný cast dopĺňajú Olafur Darri Olafssson ako mechanik Bing Partridge, Ebon Moss-Bachrach a Virginia Kull ako Chris a Linda McQueenovci – rodičia Vic a Jahkara Smith ako knihovníčka Maggie Leigh.

Vic McQueen (Ashleigh Cummings)

Maggie Leigh (Jahkara Smith)

Charlie Manx (Zachary Quinto)

Olafur Darri Olafsson (Bing Partridge)

Od 6. júna si každý štvrtok o 22:00 hod. zapnite AMC a nezabudnite na popcorn.

Zdroj: AMC

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.