Televízia SyFy objednala pilotný diel seriálu Krypton

Komiksovým seriálom sa v dnešnej dobe poriadne darí o čom svedčí aj ich úctyhodný počet, 16 sa ich vysielalo túto sezónu. Do superhrdinského biznisu sa rozhodla pridať aj televízia SyFy. Podľa viacerých zdrojov si už objednala pilotný diel k novému seriálu Krypton.

Už názov napovedá, že dej sa bude odohrávať na planéte Krypton – t.j. Supermanova rodná planéta. Avšak, ak čakáte, že dej sa bude odohrávať okolo Kal-Ela, mýlite sa. Dej má zasahovať ešte viac do minulosti Kryptonu a mal by zobrazovať dve generácie pred Supermanom – Supermanovho starého otca, ktorý by mal byť hlavnou postavou seriálu. Hlavným motívom celého seriálu by mala byť snaha zabezpečiť rovnosť na Kryptone, záporákom má byť “zatiaľ neznáme zlo”.

Supermanove skoršie obdobie života – život Clarka Kenta – bol prezentovaný v seriáli Smallville, avšak podrobnejší život jeho predkov zatiaľ nebol filmovo/seriálovo spracovaný. Výsledok môže byť veľmi zaujímavý.

S pripravovanou novinkou sa spája meno scenáristu Davida S. Goyera (BvS, Vrana 2, Batman začína). Výkonným producentom bude Damian Kindler (Stargate SG-1) a režisér Colm McCarthy (Sherlock). Zatiaľ neboli predstavení žiadni herci, avšak, myslím že je to len otázkou času.  

Zdroj:  comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.