Animovaný Spider-Man prichádza s druhým trailerom

Animák Spider-Man: Paralelné svety ovládne slovenské kiná už v decembri.

Je Peter Parker jediným Spider-Manom? Ani zďaleka! Celovečerný animák Spider-Man: Paralelné svety, za ktorým stoja talentovaní tvorcovia filmov LEGO príbeh či Oblačno, miestami fašírky, predstaví filmovým divákom celý zástup pavúčích (nielen) mužov. Pozrite si nový, dychberúci trailer novinky Spider-Man: Paralelné svety, ktorý dokonale prenáša pocit z čítania farebných komiksov na filmové plátno.

Filmári pri tvorbe novinky Spider-Man: Paralelné svety prišli s novou, jedinečnou technológiou animácie. Tá kombinuje dokonalý fotorealizmus so zábermi akoby vystrihnutými z komiksov. Šialene však nebude film len vyzerať. Poriadnou jazdou bude aj jeho dej, v ktorom sa má stretnúť hneď niekoľko Spider-Manov. Na ich čele bude tínedžer Miles Morales známy zo série Ultimate Spider-Man, ktorý sa po smrti Petera Parkera snaží pochopiť silu svojich nových schopností. Čoskoro však zistí, že žije v multiverze, v ktorom sa pod modro-červenou maskou neukrýva len on sám.

Autorom scenára pripravovaného filmu je Phil Lord, ktorý so svojím dlhoročným partnerom Chrisom Millerom stojí za filmami (21 Jump Street, LEGO príbeh). Réžiu má na starosti dvojica Bob Persischetti (Malý Princ, Shrek 2) a Peter Ramsey (Legendárna partia). Hlasy hlavným hrdinov prepožičajú viaceré hollywoodske hviezdy, ako Spider-Man/Miles Morales sa predstaví Shameik Moore známy z indie komédie Dope jeho strýka Aarona Davisa zas oscarový Mahershala Ali (Moonlight, House of Cards), zatiaľ neznámym záporákom bude Liev Schreiber (Spotlight). Dospelého Petera Parkera zas nadabuje Jake Johnson, ktorého poznáte zo seriálu New Girl alebo blockbustru Jurský svet.

Film Spider-Man: Paralelné svety sa v našich kinách objaví 13. decembra 2018. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.