Ant-Man postrehy z traileru

Tak nám vyšiel trailer na Ant-Mana. Ukázal trošku akcie, dva vtipy s tou istou pointou, ale hlavne nám načrtol zápletku a predstavil hlavné postavy. Ale keďže je Ant-Man jedným z obskúrnejších marveláckych hrdinov, nezaškodí nám si ho trochu lepšie predstaviť. Teda ich.

Ant-Manov uvidíme vo filme dvoch. Toho pôvodného, Hanka Pyma, si zahrá Micheal Douglas. Pym je vynálezca, ktorý objavil spôsob, ktorým sa dá zmenšiť. Taktiež vymyslel systém na komunikovanie sa s mravcami. Vo filme bude Pym pôsobiť ako starší mentor, ale dočkáme sa aj flashbackov, v ktorých by sa mali spolu s mladým Pymom objaviť Howard Stark a agentka Carterová. Starší Pym je v traileri utiahnutým samotárom.

Dôležitou postavou má byť aj Pymova dcéra Hope van Dyne (Evangeline Lilly). Jej matka, ktorá je (aspoň v komiksoch) superhrdinka Wasp, bude vo filme pravdepodobne po smrti. Wasp sa tiež dokázala zmenšovať a mala aj krídla. A ak by som si mal tipnúť, tak dcéra bude chcieť kráčať v matkiných stopách.
Hope van Dyne

Rodinná téma bude silná aj v prípade druhého Ant-Mana. Scott Lang, v podaní Paula Rudda, bude hlavnou postavou filmu. Z traileru vidieť, že brušné svaly na to má.
Marvel Abs

Lang je pôvodne odborník na elektroniku. Jeho dcéra je kvôli chorobe v ohrození života. Lang si naplánuje krádež, aby tak dcére pomohol. Krádež nevyjde a dostáva sa do väzenia. Odtiaľ ho dostane Pym, ktorý v ňom vidí dobro. Pym Langovi požičia svoju výbavu a presvedčí ho, aby niečo ukradol. Zatiaľ nevieme, čo to je, ale určite je to kľúčom k záchrane sveta. Mali by sme sa teda dočkať filmu na spôsob Dannyho jedenástky. Langovi určite pomôže, že sa môže zmenšovať a komunikovať s mravcami. CGI mravce nevyzerajú veľmi dobre, ale to sa do vydania filmu dúfajme zmení.


Každý superhrdinský film musí mať silného zloducha. Tým bude Darren Cross (Corey Stoll). Cross preberie Pymovu firmu a zmocní sa tak jeho technológií. Medzi ne patrí aj výbava na zmenšovanie. A keďže sme v komiksovom filme aj Cross má svoje alter ego, Yellowjacket. Má teda podobné schopnosti ako Ant-Man, ale nevie komunikovať s mravcami.

Niekoľko postrehov na záver:

Vo flashbackoch bude Ant-Man pravdepodobne bojovať proti Alejandrovi Castillovi. Castillo je drogový barón, ktorého sme mohli vidieť aj v Agents of S.H.I.E.L.D. Toto je asi jeho základňa.

Komiksový Pym trpel poruchami osobnosti. Istý čas bol aj zloduchom, ktorý si hovoril Yellowjacket. Mohol by byť skrytým zloduchom aj vo filme?


Hope pravdepodobne pracuje v Pym Industries. Nastrčil ju tam jej otec?

Uvidíme v ďalších filmoch Ant-Mana spolupracovať s ostatnými Avengermi? Snáď áno, toto chcem vidieť na veľkom plátne.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.