Aquaman predstavuje podmorský svet v prvom traileri

Film Aquaman bol zaradený do pripravovaných filmov štúdia Warner Bros. už v roku 2014 a po dlhých štyroch rokoch ho naozaj uvidíme. Comic-Con nám priniesol prvý trailer, ktorý zaznamenáva kladné ohlasy a z Aquamana sa tak stáva jeden z najočakávanejších komiksových filmov tohto roku.

Ako môžeme vidieť z traileru, film nám predvedie podmorské vizuálne divadlo v podobe Atlantídy a veľkolepej akcie. Kráľ Orm chce vyhlásiť vojnu celému pozemskému svetu a jediný, kto ho môže zastaviť je Aquaman. Najskôr sa však musí stať kráľom a musí nájsť legendárny atlantický trojzubec.

Trailer nám taktiež ponúkol pohľad na postavu Black Manty. Práve tento záporák bude chcieť ovládnuť Atlantídu, na čo bude potrebovať trojzubec. Nie je však jediný, kto ho hľadá. Aquaman bude prvým filmom, ktorý si prešiel veľkými zmenami a mnohí očakávajú zrod nového a lepšieho DC.

Režisér filmu sa stal James Wan, ktorého poznáme z filmov ako Rýchlo a zbesilo 7 alebo Saw. Postavu Aquamana stvárnil Jason Momoa (Justice League, Barbar Conan) a ďalej vo filme uvidíme Amber Heard (Machete Kills, Zombieland), Nicole Kidman (Austrália, Batman Forever), Randalla Parka (Ant-Man and the Wasp, Interview) alebo Dolpha Lundgrena (Rocky IV). Film Aquaman uvidíme v kinách 20. decembra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.