Aquaman prichádza s novými zábermi v Extended traileri

Nový päťminútový trailer v podobe extended videa bol zverejnený na Comic Cone v New Yorku. Tento nezvyčajný krok od štúdia Warner Bros. a DC pomohol divákom sa lepšie pozrieť na Aquamana, ktorý zatiaľ u fanúšikov vyvoláva pocity, že práve tento film by mohol byť naozaj vydareným.

Nové zábery sa sústreďujú hlavne na priblíženie príbehu divákom, no akčné pasáže nám predstavili, napríklad Black Mantu a aj jeho schopnosti alebo vizuálne nádherne spracovaný podmorský svet – Atlantis. Film nie je pokračovaním Justice League, ale voľným príbehom minulosti Aquamana.

Režisérom filmu sa stal James Wan, ktorého poznáme z filmov, ako Rýchlo a zbesilo 7 alebo Saw. Postavu Aquamana stvárnil Jason Momoa (Justice LeagueBarbar Conan) a ďalej vo filme uvidíme Amber Heard (Machete KillsZombieland), Nicole Kidman (AustráliaBatman Forever), Randalla Parka (Ant-Man and the WaspInterview) alebo Dolpha Lundgrena(Rocky IV). Film Aquaman uvidíme v kinách 20. decembra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.