Arkham Asylum potvrdené pre Justice League!

Arkham Asylum predstavuje podstatnú časť DC komiksov, i keď vyskytovalo sa najmä v príbehoch o Batmanovi, teda jeho filmové zobrazenie by malo byť samozrejmosťou pre neustále vzrastajúce DCEU. Toto neslávne známe väzenie by malo byť taktiež podstatnou súčasťou Batmanovej sólovky, ktorej proces tvorenia sa nikam neponáhľa. Jedna z ďalších informácií, ktoré sme sa dozvedeli v nedávnej dobe, bol fakt, že Jesse Eisenberg sa opäť vráti do roli zápornej postavy Lexa Luthora, čo značne ukazovalo na Arkham Asylum, keďže ako všetci veľmi dobre vieme, tak po udalostiach v snímku Batman V. Superman Úsvit Spravodlivosti skončil Luthor za mrežami. Jeho prepustenie je skôr nepravdepodobné, a tak zakomponovanie Arkham Asylum do Justice League by malo byť viac ako jasné.

A pokiaľ ste stále na pochybách, tak objavila sa ďalšia informácia, ktorá iba potvrdzuje znázornenie väzenia Arkham Asylum v snímku Justice League. Jedná sa o aktualizáciu profilu snímku JL na filmovom portáli IMDB, kde boli pridané dve postavy. Tieto postavy si zahrajú Bruce Johnson a Daniel Eghan a konkrétne si zahrajú stráže v Arkham Asylum, čo nám to v podstate definitívne potvrdzuje.

Zdroj: cosmicbooknews.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.