Arrow a The Flash Crossover

1. a 2. Prosince se nám naskytne možnost podívat se na crossover mezi seriály Arrow a The Flash. Šarlatový rychlík a Smaragdový lukostřelec se budou jojjojkkjkjkmuset spojit, proti jednomu z největších padouchů, kterého do té doby potkali. Bude jím Vandal Savage, kterého si zahraje dánský herec Casper Crump, který není moc známý, ale do role se svým vzhledem náramně hodí. V komiksu Vandal Savage dostal svou nesmrtelnost díky meteoritu, který spadl blízko něj. V té době se Vandal Savage nacházel v pravěku, takže je velice starý a dá se říct, že se objevil v téměř každé významném časovém období, kde diktátorům našeptával, aby nastal chaos a on se tak mohl zmocnit moci. Z traileru na Legends of Tomorrow víme, že se k moci dostane až roku 2166, nebo v době kolem tohoto roku. Jak už jsem zmínil Legends of Tomorrow, tak tento crossoverové epizody by měly tento seriál nastartovat, ale zpátky k Flashovi a Green Arrowovi.

První epizoda crossoveru se odehraje v seriálu The Flash a již tam jsme mohli vidět jeden náznak souboje hrdinů proti Savagovi: Hawkgirl. Kendra tudíž ještě neví, že se stane Hawkgirl, ale díky Ciscovým schopnostem jsme zjistili, kým se má Kendra ve skutečnosti stát. Podle oficiální synopse epizody na Kendru zaútočí Vandal Savage, a tak Cisco s Kendrou požádají o pomoc Barryho, ten zjistí, že Vandal je opravdu dost nebezpečný, tak jejich další kroky směřují do Star City za Oliverem. Všechno se zkomplikuje, když Kendru unese okřídlený muž, tedy Hawkman.

Synopse nám toho moc neprozradila, ale už teď se můžeme domnívat, že pro důvod proč Vandal Savage zaútočí na Kendru se musíme vrátit až do starověkého Egypta, kde Savage musel mít nějaký konflikt s ní a s Carterem Hallem, tedy Hawkmanem, nejspíš se vše dozvíme v crossoverových epizodách a nebo až v seriálu Legends of Tomorrow.

hawkman-hawkgirlDruhá epizoda se odehraje již v seriálu Arrow, kdy Oliver a Barry chtějí Kendru a Cartera někam ukrýt. Malcolm domluví mezi Flashem, Green Arrowem a Vandal Savagem setkání, které se neuskuteční podle plánu. No nevím, kdy nějaká věc šla podle plánu, skrze Malcolma. Možná jen záchrana Arrow Týmu v poslední epizodě 3. série Arrowa.

V roli Hawkmana alias Cartera Halla se objeví německý herec Falk Hentsche, kterého jsme si mohli všimnout ve snímcích Zatím spolu, zatím živi, StreetDance 2 nebo Útok na Bílý dům. Takže nějaké zkušenosti určitě má. I když nevím jestli dokáže překonat herecký výkon Michael Shankse, protože jeho si ze seriálu Smallville musí pamatovat opravdu každý. No nezbývá nám nic jiného než počkat, až vyjde crossover.

Vidlajs

Vidlajs
Komiksům se věnuji krátce. Dřív to byli spíše filmy jako Superman I ,II ,III a Batman a Batman se vrací. Určitě si pamatujete heroický výkon Jokera Nicholsona. Mě osobně se velice líbil, každý má jiný názor. Ale co je určitě pravda: Nicholson má na Jokera prostě skvělý obličej. Můj úplně první superhrdina, kterého jsem měl nejvíce rád byl Superman (http://content6.flixster.com/photo/13/78/98/13789800_ori.jpg). V této době je mým nejoblíbenějším Batman z čehož vyplývá další fakt.Jsem velikým příznivcem DC Comics, i když s komiksy z této stáje mám velmi malou zkušenost. Jsem fanoušek seriálu Teorie velkého třesku (The big bang theory). Velice dobré je, že se tam rozebírá komiksový svět, očima normálních lidí. Všechny postavy z tohoto seriálu mám rád, ale určitě teď budu hovořit za každého, když řeknu(napíšu), že nejlepší postava celého seriálu je Shledon Cooper. Moji tři nejoblíbenější hrdinové jsou: Batman - ( Batman se vrací, Batman TAS, Batman vítězí, Nolanova trilogie) Neuvedl jsem Batmana(1989) , protože úplně první Batmanovský film, který jsem viděl byl Batman se vrací. Superman - (Superman I,II,III, IV, Superman se Vrací, Man of steel) Co říct? Prostě Superman. Spiderman - (Začalo to Spidermanem (jedna) - Spiderman I, II, III - Amazing Spiderman I, II)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.