Arrow bude mať vo finále „prekvapivých spojencov“

Prometheus je inteligentný zločinec, ktorý je vždy o desať krokov napred pred Oliverom. Aby ho Ollie porazil, bude potrebných viac hláv. A vyzerá to tak, že sa spojí s tými najlepšími.

Výkonná producentka Wendy Mericle prezradila, že „…spojenci budú veľmi prekvapiví. Nebudete veriť, s kým bude Oliver spolupracovať, aby porazil Prometheusa. Bude to naozaj emocionálne. Bude to o Oliverovej rodine, ale nie o tej, ktorá nám prišla na myseľ v tejto chvíli“. Ešte záhadnejšie znie, že to bude končiť „veľkým výbuchom, ale nie tam, kde si myslíme, že to skončí“. Zatiaľ bolo nepísaným trendom v seriáli Arrow, že vo finálnej epizóde bolo mesto v ohrození, záporák tejto série – Prometheus (a.k.a Adrian Chase) – nemá v pláne zničiť Star City ale Olivera. Dokonca by sa v meste ani finálna epizóda nemala odohrávať, mala by byť na ostrove Lian Yu.

Paradoxne, väčšie straty prinesie spomínaná explózia na emocionálnej úrovni: „Emočný úder bude väčší ako fyzický dopad“. Znamená to, že máme čakať úmrtie nejakej postavy? Alebo nás čaká cliffhanger?

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Prejdime však od (zatiaľ) nekonkrétnych tvrdení výkonnej producentky ku konkrétnym (a potvrdeným) informáciám.

Vo finále určite uvidíme Nyssu al Ghul (Katrina Law) a predpokladá sa, že sa stretne v súboji so svojou sestrou Taliou – ktorá je v tíme Prometheus. Môžeme očakávať novú definíciu slova „súrodenecká rivalita“  a boj na život a na smrť.

Ďalej je známe, že do seriálu sa vráti aj Captain Boomerang (Nick E. Tarabay) – no nie je jasné, v ktorej epizóde. Podobne je na tom aj  Black Siren (Katie Cassidy), ktorá je potvrdená pre ďalšie dve epizódy piatej série, no nie je jasné, o ktoré konkrétne ide.

Komu chýbal tento chlapík?

Najväčším potvrdeným menom je však Deathstroke, veľký Oliverov protivník. Toto meno však sprevádza Twitterova vojna. Hoci Deathstrokea potvrdil Stephen Amell (Oliver Queen) aj výkonný producent Marc Guggenheim, sám herec, ktorý Deathstrokea v seriáli hral (Manu Bennet) to na svojom Twitteri vyvrátil so slovami, že sa momentálne nachádza na inom natáčaní v inom meste (a na inom kontinente).

Zúfalé časy volajú po zúfalých riešeniach. Vitaj späť Manu Bennet.

Dnešok vyzerá ako dobrý deň na tweetnutie tohto…

No herec Manu Bennet na Twitteri uvádza, že nevie, čo sa deje, nakoľko natáča na Novom Zélande.

Informácie zatiaľ vravia, že aj keď Bennet popiera svoje účinkovanie, bude v epizóde.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

 

Zdroj: comicbook.com

 

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.