Arrow končí, čo bude s Arrowverse?

To, že seriál Arrow po ôsmej sérii skončí, vieme už nejaký ten piatok. Čo však bude so zvyškom Arrowverse?

Seriál Arrow je akýmsi stavebným základom Arrowverse, resp. superhrdinských seriálov televízie CW. Všetko to začalo práve seriálom Arrow. A pokračovalo to spin-offmi: najskôr The Flash Constantine, neskôr sa pridali Legends of Tomorrow. Supergirl, síce prišla z inej televíznej stanice, si dokázala veľmi rýchlo nájsť priestor v Arrowverse. Veď už počas účinkovania v inej televízii bola prepojená s Arrowverse vďaka crossoveru s Flashom. Ako posledná sa do Arrowverse pridáva Batwoman. Čo však pre seriály znamená koniec Arrowa?

Situáciu objasnil prezident CW Mark Pedowitz a poprel, že by spolu s Arrowom mali skončiť: “Týmto seriálom veríme. Tento vesmír bude pokračovať po mnoho mnoho rokov” a dodal “dúfam, že to bude od dnes ešte celkom dlhá doba“.

Zároveň prezident CW prezradil, čo môžeme v tejto komiksovej oblasti od televízie očakávať. Televízia sa chystá vo vysielacej sezóne 2020/2021 vytvoriť ďalšiu adaptáciu podľa DC komiksov. Bohužiaľ, bližšie túto tému nešpecifikoval, ani nedal nápovedu. A to dáva priestor na rôzne špekulácie…

V minulosti sa už párkrát spomínalo, že by seriálový Superman mohol dostať vlastný seriál, veď jeho postava má veľký potenciál a diváci ho prijali veľmi pozitívne. V súvislosti s veľmi rýchlym koncom zaujímavej komiksovky Swamp Thing sa spomínala možná záchrana seriálu práve na stanici CW. A v neposlednom rade treba pracovať aj s verziou, že by televízia mohla pripravovať spin-off Arrow 2040. “Je tu tá možnosť, ale zatiaľ sme to nijako neprediskutovali” vyjadril sa k potencionálnemu spin-offu Arrow 2040 prezident CW.

zdroj:comicbook.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.