Arrow novinky – nový Big Bad, nový kostým a možný návrat Laurel!

Na nedávnom festivale v New Jersey sa rozoberali aj pripravované novinky pre seriál Arrow. Stephen Amell (Oliver/Arrow) nešetril slovami a okrem jeho (ne)potvrdenia Flashpoint Paradoxu prezradil aj kopu noviniek.

Jednou veľkou neznámou je Olicity. Vzťah Olivera a Felicity pripomínal horskú dráhu a ku koncu série si Felicity rozmyslela zasnúbenie. Podľa Amellových slov ich vzťah nemusí „byť definovaný ako romantický… Oliver a Felicity môžu mať nádherný, naplňujúci vzťah a nemusia byť spolu, však?“ David Ramsey (hrá Johna Digglea) ich vzťah opísal pozitívnejšie (aspoň pre Olicity fanúšikov).

Felicity-Smoak-Is-Possibly-Oracle-In-Arrow

Otázny bol aj Big Bad – zloduch, ktorému bude Oliver čeliť v piatej sérii. Stephen Amell ho opísal ako veľmi nebezpečného. Tento zloduch povstal z vecí, ktoré sa za posledné roky udiali v Star City a za ktoré je zodpovedný Oliver Queen.

Ale, aby sa všetko netočilo len okolo Olivera, novinky bude mať aj Diggle. Bola obsadená herečka, ktorá bude hrať Digglovu dcéru Sarah – takže by sme ju mali vidieť pravidelnejšie. Diggle dostane novú prilbu, ktorá bude omnoho praktickejšia. Vyrobiť by ju mal Cisco Ramon (seriál Flash), veľmi zručný technik z Central City. Ako poznáme Cisca, určite do nej zabuduje nejaké vylepšenia.

Arrow --

Herečka Willa Holland (v seriáli Thea, Ollieho sestra) sa stretne s mužom, ktorý sa bude podobať na jej brata. Táto podoba bude až „podivná“. Žeby opäť niekto z Earth-2?

Zaujímavú informáciu povedal Paul Blackthorne (Quentin Lance). Záverečné epizódy 4. série boli drsné pre jeho postavu, prišiel o dcéru. V seriáli sme už párkrát videli, že niekto ožil, preto na neho smerovala otázka, či sa niečo také nestane aj Laurel. „Pre Quentina je  život bez Laurel nepredstaviteľný. Takže, samozrejme, že ju bude chcieť späť, ak to bude možné.“

Je možné, že sa rodina Lanceovcov dozvie o tom, že jedna Laurel Lance je nažive a sedí zavretá v STAR Labs? Je to Black Siren – dvojníčka Laurel, aspoň čo sa vzhľadu týka. Pochádza z alternatívneho vesmíru a tím Flash ju chytil, keď plánoval Zoom obsadiť planétu. Medzi jej záľuby patrí búranie budov (jej hlasom) a pomáhanie tým najväčším zloduchom v galaxii. Aj keď je Quentin Lance policajt, šanca na jej resocializáciu je podľa mňa minimálna.

laurel-lance

Alebo to nebude nutné vďaka Flashpoint Paradoxu? Ak bude ovplyvnený aj Arrow, je možné, že Laurel bude živá a zdravá.

Zdroj: ecumenicalnews.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.